0
09178169907

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Stepping Up

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Stepping Up را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Stepping Up

در پست امروز از وبسایت کاردوآنلاین در آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Stepping Up را برای شما در نظر گرفته ایم. این اصطلاح را در این قسمت از سایت کاردوآنلاین در قالب یک فایل ویدئویی جذاب فرا خواهید گرفت. این کلیپ در قالب یک فیلم کوتاه برای شما در نظر گرفته شده است.

اصطلاح زبان انگلیسی Stepping Up به معنی پیش قدم شدن و در کنترل گرفتن شرایط است. در ویدیو کلیپی که در قسمت زیر مشاهده خواهید کرد این اصطلاح مورد استفاده قرار گرفته است. ویدیو کلیپ زیر مربوط به فیلم Ride Along 2 می باشد که در آن یک افسر پلیس کوتاه قد قصد دارد که با مجرمان درون شهر مبارزه کند. در واقع عبارت Stepping Up به معنی شروع به اقدام کردن و در دست گرفتن شرایطی است که باید آنها را کنترل کرد. امیدواریم که از یاد گرفتن این اصطلاح در قالب یک فیلم لذت ببرید.

ضمناً توصیه می کنیم که از سری دروس اصطلاحات زبان انگلیسی استاد مرتضی گیتی دیدن کنید. به علاوه از محصول آموزش زبان انگلیسی فیلم ها English at the Movies دیدن کنید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *