0
09178169907

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Time Flies When You’re Having fun

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Time Flies When You’re Having fun را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Time Flies When You’re Having fun

در پست امروز از وبسایت کاردوآنلاین در آموزش اصطلاح زبان انگلیسی Time Flies When You’re Having fun را برای شما در نظر گرفته ایم. این اصطلاح را در این قسمت از سایت کاردوآنلاین در قالب یک فایل ویدئویی جذاب فرا خواهید گرفت. این کلیپ در قالب یک فیلم کوتاه برای شما در نظر گرفته شده است.

اصطلاح زبان انگلیسی Time Flies When You’re Having fun را زمانی استفاده می‌کنید که می خواهید بگویید به خاطر خوش گذرانی، زمان بسیار سریع سپری می‌شود. در ویدیو کلیپی که در قسمت زیر مشاهده خواهید کرد معنی این اصطلاح را در قالب یک فیلم برای شما در نظر گرفته‌ایم. کلمه Fly در این اصطلاح به معنی سریع سپری شدن می‌باشد. امیدواریم که با تماشا کردن ویدیو کلیپی که در قسمت زیر مشاهده می کنید بتوانید معنی این اصطلاح را بهتر درک کنید.

ضمناً توصیه می کنیم که از سری دروس اصطلاحات زبان انگلیسی استاد مرتضی گیتی دیدن کنید. به علاوه از محصول آموزش زبان انگلیسی فیلم ها English at the Movies دیدن کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *