آموزش گرامر انگلیسی با Focus On Grammar 4

Focus On Grammar 4

آموزش گرامر انگلیسی با Focus On Grammar 4 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

آموزش گرامر انگلیسی با Focus On Grammar 4

مجموعه Focus On Grammar  یک مجموعه 5 سطحی آموزش گرامر می باشد که شامل کتاب دانش اموز، سی دی صوتی و نرم افزار بوده و از انتشارات محبوب لانگمن می باشد. در این پست و دو پست بعدی می توانید کتاب های دانش آموز سطح 3-4-5 را دانلود نمایید. این مجموعه به آموزش گرامر کاربردی می پردازد و کمک می کند تا دانش آموزان تئوری گرامر را که در سر کلاس های آموزش زبان یاد گرفته اند را در زندگی واقعی خود و به هنگام ارتباط با دیگران استفاده کند. این کتاب های آموزش گرامر شامل تمرینات انفرادی و گروهی و تست های متعدد گرامری بوده و در همچنین به تقویت مهارت نوشتن انگلیسی زبان اموز کمک شایانی می کند. کتاب چهارم از این مجموعه را می توانید از وب سایت منابع زبان کاردوآنلاین دریافت نمایید.

Focus on Grammar 4: An Integrated Skills Approach 3rd Edition

With a fresh new design and a host of updated exercises and activities, the popular Focus on Grammar series is more practical and accessible than ever. Known for its focus on English grammar through contextualized listening, speaking, reading, and writing activities, this lively integrated skills course helps students bridge the gap between comprehending grammatical structures and actually using them.

محتویات

  • خرید دانلودی فایل PDF کتاب Focus On Grammar 4

7 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *