0
09178169907 | 09336863931

بانک جملات پرکاربرد زبان انگلیسی در مکالمات روزمره

بانک جملات پرکاربرد زبان انگلیسی در مکالمات روزمره را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

بانک جملات پرکاربرد زبان انگلیسی در مکالمات روزمره

یکی دیگر از مجموعه های آموزشی که به صورت رایگان از وب سایت کاردوآنلاین تقدیم تمامی دوستان و کاربران عزیز خواهد شد بانک جملات پرکاربرد زبان انگلیسی در مکالمات روزمره می باشد که در این قسمت آرشیو کامل مربوط به مطالب آن را برای شما قرار داده ایم. این مجموعه بی نظیر که برای اولین بار از وبسایت کاردوآنلاین منتشر شده است به منظور آموزش جملات پرکاربرد و روزمره در زبان انگلیسی تنظیم گردیده است. در قسمت زیر می توانید با رجوع کردن به مطالب موجود در این مجموعه آموزشی به مطالعه آنها بپردازید. علاوه بر این فایل PDF کتاب مربوط به این مجموعه آموزشی به زودی منتشر شده و به صورت رایگان از وب سایت کاردوآنلاین تقدیم دوستان عزیز می گردد.

این مجموعه آموزشی از چهل و پنج درس مختلف تشکیل شده است که در هر کدام از آنها جملات پرکاربرد مربوط به یکی از موقعیت‌ های اجتماعی معمول مطرح و بررسی می شود. تفاوت مهم این مجموعه آموزشی از سری آموزش های مشابهی که در فضای مجازی منتشر می‌شوند در این موضوع است که جملات لزوماً ترجمه نگشته اند و قبل از ارائه هر جمله فضای مکالمه در قالب یک متن برای شما دوستان عزیز ایجاد شده است تا مفهوم و معنای جمله مورد نظر را بهتر درک کنید. امیدوار هستیم که این سری آموزشی نیز برای تمامی دوستان عزیز مفید واقع شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *