0
09178169907 | 09336863931

تدریس خصوصی مهارت اسپکینگ آیلتس توسط استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۶/۱۹/۲۰۲۰

تدریس خصوصی مهارت اسپکینگ آیلتس توسط استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۶/۱۹/۲۰۲۰ را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

تدریس خصوصی مهارت اسپکینگ آیلتس توسط استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۶/۱۹/۲۰۲۰

شرکت کردن در آزمون زبان انگلیسی آیلتس و کسب حداکثر نمره نیاز به ممارست و تمرین بسیار زیادی دارد. البته استفاده کردن از منابع آموزشی کاربردی و مفید نیز بسیار ضروری است. تمرین کردن با شخصی که خود، آزمون زبان انگلیسی آیلتس را تجربه کرده است و توانسته است یک نمره فوقالعاده را کسب کند نیز خالی از لطف نخواهد بود .در وبسایت کاردوآنلاین همه این موارد را برای شما گردآوری کرده ایم .همانطور که میدانید همواره سعی بر این بوده است که جدیدترین منابع آموزشی بر روی وبسایت کاردوآنلاین قرار بگیرند تا شما عزیزان بتوانید از آنها استفاده کنید.
علاوه بر این،در این قسمت از وبسایت کاردوآنلاین نیز یکی دیگر از کلاس‌های درس استاد مرتضی گیتی در رابطه با آزمون آیلتس را برای شما در نظر گرفته ایم . امیدواریم که این مطلب آموزشی نیز مورد توجه تمامی عزیزان و به طور ویژه متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس قرار بگیرد. برای دیدن رزومه کاری ایشان میتواند از رزومه استاد برجسته زبان انگلیسی و ایلتس و تافل مرتضی گیتی استفاده کنید و به منظور شرکت کردن در کلاسها و اطلاع پیدا کردن از شرایط آنها از کلاس خصوصی ایلتس (IELTS) در شیراز (حضوری و آنلاین) و کلاس خصوصی مکالمه و اسپیکینگ زبان انگلیسی در شیراز (حضوری و آنلاین) دیدن بفرمایید. علاوه بر این موضوع ها استاد مرتضی گیتی با ارائه دوره های آموزشی آفلاین نیز می تواند شما را در این قضیه یاری کند. برای مثال می توانید از دوره رفع اشتباهات رایج در آزمون زبان انگلیسی ایلتس سطح میانی و دوره رفع اشتباهات رایج در آزمون زبان انگلیسی ایلتس سطح پیشرفته دیدن بفرمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *