0
09178169907 | 09336863931

تدریس خصوصی و آنلاین Speak Now توسط استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۸/۲۲/۲۰۲۰

تدریس خصوصی و آنلاین Speak Now توسط استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۸/۲۲/۲۰۲۰ را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

تدریس خصوصی و آنلاین Speak Now توسط استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۸/۲۲/۲۰۲۰

همانطور که احتمالاً می‌دانید مهارت اسپکینگ زبان انگلیسی، جز آن دسته از مهارت‌هایی به حساب می‌آید که توسعه دادن آن زمان بیشتری را طلب می‌کند. امروزه بسیاری از افرادی که از زبان انگلیسی در دانشگاه‌ها، در کسب و کارها و یا زندگی روزمره استفاده می کنند نیاز دارند بتوانند تا با روشی صحیح و روان با زبان انگلیسی ارتباط برقرار کرده و صحبت کنند. طبیعتاً استفاده کردن از منابع آموزشی مناسب و البته روش‌های صحیح در یادگیری می‌تواند پیشرفت چشمگیری را برای شما ایجاد کند.

در این قسمت از وبسایت کاردوآنلاین نیز یکی دیگر از کلاس‌های استاد مرتضی گیتی را ضبط کرده و به صورت آنلاین به شما تقدیم میکنیم. فایل صوتی و فایل pdf مربوط به این پست نیز دارای نکات و ترفند ها و محتوای بسیار جالب و جذاب برای یادگیری مهارت اسپکینگ زبان انگلیسی به حساب می آید. برای دیدن رزومه ایشان می‌توانید از رزومه استاد برجسته زبان انگلیسی و ایلتس و تافل مرتضی گیتی استفاده کنید و به منظور مطالعه کردن شرایط کلاس‌ها و ثبت نام نمودن از کلاس خصوصی ایلتس (IELTS) در شیراز (حضوری و آنلاین) و  کلاس خصوصی مکالمه و اسپیکینگ زبان انگلیسی در شیراز (حضوری و آنلاین) دیدن بفرمایید. علاوه بر کلاس‌های ایشان می‌توانید از دوره‌های تنظیم شده توسط استاد مرتضی گیتی نیز استفاده کنید. یکی از بهترین دوره‌ها برای زبان‌آموزان سطح ابتدایی دوره عبارات مفید جمله سازی در اسپیکینگ زبان انگلیسی ۹۰ English Speaking Chunks به حساب می‌آید. این دوره آموزشی به شما کمک می‌کند تا با روشی متفاوت و کاربردی چانک‌های مفید در یادگیری زبان انگلیسی را فرا بگیرید. امیدواریم که این مطلب آموزشی که به صورت رایگان در این قسمت از وبسایت کاردوآنلاین به شما تقدیم می‌گردد، مورد توجه تمامی علاقمندان به زبان انگلیسی و به ویژه زبان‌آموزانی که به دنبال تقویت مهارت اسپکینگ خود هستند قرار بگیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *