تدریس مهارت اسپکینگ IELTS به صورت آنلاین در شیراز با تدریس استاد مرتضی گیتی در تاریخ 2020/15/11

تدریس مهارت اسپکینگ IELTS به صورت آنلاین در شیراز با تدریس استاد مرتضی گیتی در تاریخ 2020/15/11 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

تدریس مهارت اسپکینگ IELTS به صورت آنلاین در شیراز با تدریس استاد مرتضی گیتی در تاریخ 2020/15/11

اگر شما جزو آن دسته از زبان آموزانی هستید که برای شرکت کردن در دانشگاه های خارج از کشور نیازمند گرفتن مدرک آیلتس هستید می دانید که در وبسایت کاردوآنلاین همواره سعی کرده‌ایم با ارائه بهترین منابع، شما را در این امر یاری کنیم. یکی از موضوعات بسیار مهم در آزمون آیلتس استفاده کردن از منابع آموزشی مختلف و البته نکات و ترفندهای می باشد که کسانی که خود در آزمون آیلتس شرکت کردهاند به شما ارائه می دهند. استاد مرتضی گیتی با نمره 8.5 آیلتس که یک نمره فوق العاده به حساب میآید در این قسمت از وبسایت کاردوآنلاین به شما کمک خواهد کرد .در این پست از وبسایت کاردوآنلاین بخشی از یکی دیگر از کلاس های ایشان را ضبط کرده تا شما علاقمندان به زبان انگلیسی و متقاضیان شرکت در آزمون بین المللی آیلتس از آن استفاده کنید.
برای دیدن رزومه ایشان می توانید از رزومه استاد برجسته زبان انگلیسی و ایلتس و تافل مرتضی گیتی دیدن کنید و به منظور شرکت در کلاسهای ایشان و اطلاع پیدا کردن از شرایط کلاس ها می توانید از لینک کلاس خصوصی ایلتس (IELTS) در شیراز (حضوری و آنلاین) و کلاس خصوصی تافل (TOEFL) در شیراز (حضوری و آنلاین) استفاده بفرمایید. علاوه بر کلاسهای استاد مرتضی گیتی، می توانید از دوره های آفلاین که ایشان ترتیب داده اند نیز استفاده بفرمایید. دو مورد از بسته‌های آموزشی ایشان در رابطه با آزمون آیلتس دوره رفع اشتباهات رایج در آزمون زبان انگلیسی ایلتس سطح میانی و دوره رفع اشتباهات رایج در آزمون زبان انگلیسی ایلتس سطح پیشرفته می باشد. در این قسمت از وبسایت کاردوآنلاین فایل صوتی و فایل pdf متناسب با این قسمت از کلاسشان را نیز دانلود کرده و از محتوای ارزشمند آموزشی استفاده بفرمایید.