0
09178169907 | 09336863931

تصحیح نمونه جواب اسپکینگ دولینگو بخش کیوکارت توسط استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۸.۲۶.۲۰۲۰

تصحیح نمونه جواب اسپکینگ دولینگو بخش کیوکارت توسط استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۸.۲۶.۲۰۲۰ را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

تصحیح نمونه جواب اسپکینگ دولینگو بخش کیوکارت توسط استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۸.۲۶.۲۰۲۰

در پست امروز وبسایت کاردوآنلاین یک مطلب آموزشی دیگر را برای تمامی متقاضیان شرکت در آزمون زبان انگلیسی دولینگو در نظر گرفته‌ایم. امروزه آزمون زبان انگلیسی دولینگو جایگزین مناسبی برای آزمون‌های بین‌المللی دیگر از قبیل آیلتس و تافل به حساب می‌آید. این موضوع به دلیل شیوع بیماری کرونا و عدم نیاز به حضور فیزیکی زبان‌آموزان متقاضی شرکت در آزمون زبان انگلیسی دولینگو می‌باشد. برای شرکت در آزمون زبان انگلیسی دولینگو فقط کافی است که یک لپتاپ و البته میکروفون و اسپیکر و یک اتصال به اینترنت داشته باشید. این آزمون را می‌توانید به صورت آنلاین شرکت کرده و در مدت زمان یک ساعت تمامی مهارت‌های زبانی خود را مورد ارزیابی قرار بدهید. یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد آزمون زبان انگلیسی دولینگو این است که امروزه توسط بسیاری از موسسات علمی و دانشگاه‌های کشور کانادا به رسمیت شناخته شده و بسیاری از زبان‌آموزان برای اخذ پذیرش ادامه تحصیل در این موسسات از نتایج این آزمون استفاده می‌کنند. هزینه شرکت در آزمون زبان انگلیسی دولینگو نیز نسبت به دیگر آزمون‌ها کمی کمتر است و برای شرکت کردن در آزمون زبان انگلیسی دولینگو فقط نیاز به پرداخت ۴۹ دلار خواهید داشت.
در این قسمت از وبسایت کاردوآنلاین یکی از نمونه پاسخ‌های رایتینگ آزمون زبان انگلیسی دولینگو را بررسی خواهیم کرد. در بخش رایتینگ به منظور کسب حداکثر موفقیت می‌بایست که حتماً تایپ ده انگشتی و یا اصطلاحا تاچ تایپینگ را بلد باشید. مدت زمان مورد نظر برای نوشتن قسمت رایتینگ آزمون دولینگو نسبت به آزمون تافل و آیلتس کمتر است و البته تعداد کلمات کمتری نیز نیاز خواهد بود. البته اگر به طور کلی با بخش رایتینگ آزمون آیلتس آشنا هستید می‌توانید از مهارت و دانش خود در این رابطه استفاده کنید. موضوعی که در این مطلب ارائه شده است توسط استاد مرتضی گیتی تنظیم گردیده است. به منظور دیدن رزومه ایشان می توانید از رزومه استاد برجسته زبان انگلیسی و ایلتس و تافل مرتضی گیتی استفاده کنید و برای شرکت در کلاس‌های ایشان می‌توانید از کلاس خصوصی ایلتس (IELTS) در شیراز (حضوری و آنلاین) و کلاس خصوصی تافل (TOEFL) در شیراز (حضوری و آنلاین) استفاده نمایید. تخصص اصلی استاد مرتضی گیتی آزمون‌های آیلتس و تافل می‌باشند. اما طبیعتاً نکاتی که ایشان در رابطه با بخش رایتینگ و همچنین اسپیکینگ آزمون زبان انگلیسی دولینگو مطرح می‌کنند، بسیار مفید خواهد بود. امیدواریم که این مطلب از وبسایت کاردوآنلاین نیز مورد توجه تمامی علاقمندان و متقاضیان شرکت در آزمون زبان انگلیسی دولینگو قرار بگیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *