0
09178169907 | 09336863931

تصحیح نمونه پاسخ اسپکینگ دولینگو در بخش توصیف تصویر توسط استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۸٫۱۵٫۲۰۲۰

تصحیح نمونه پاسخ اسپکینگ دولینگو در بخش توصیف تصویر توسط استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۸٫۱۵٫۲۰۲۰ را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

تصحیح نمونه پاسخ اسپکینگ دولینگو در بخش توصیف تصویر توسط استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۸٫۱۵٫۲۰۲۰

امروزه با فراگیر شدن ویروس کرونا در جهان و عدم امکان مراجعه حضوری زبان‌آموزان جایگزین مناسبی برای آزمون‌های بین المللی آیلتس و تافل گردیده است. بسیاری از دانشگاه‌‌های کشور کانادا برای اعطای پذیرش به دانشجویان خارجی، معیار خود را آزمون زبان انگلیسی دولینگو قرار داده اند. در آزمون زبان انگلیسی دولینگو که به صورت آنلاین انجام می‌‌شود و به مدت زمان یک ساعت به طول خواهد انجامید، مهارتهای مختلف زبان انگلیسی شما از قبیل لسنینگ و رایتینگ و اسپیکینگ و ریدینگ مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت. فرمت و قالب سوالات در آزمون زبان انگلیسی دولینگو کمی متفاوت از آزمون های آیلتس و تافل می باشد. برای مثال در یکی از قسمت های اسپیکینگ این آزمون نیاز به توصیف کردن و شرح دادن یک تصویر دارید. این موضوع کمی شبیه به آزمون زبان انگلیسی FCE دانشگاه کمبریج می باشد.
در این قسمت از وبسایت کاردوآنلاین استاد مرتضی گیتی به تصحیح یکی از نمونه پاسخ‌های همین بخش از اسپیکینگ آزمون دولینگو خواهد پرداخت. نکاتی که در این فایل صوتی دریافت خواهید کرد، به شما کمک می کند تا بتوانید این بخش از آزمون زبان انگلیسی دولینگو را به بهترین شکل ممکن ارائه بدهید. ضمناً برای دیدن رزومه استاد مرتضی گیتی می توانید از رزومه استاد برجسته زبان انگلیسی و ایلتس و تافل مرتضی گیتی استفاده کنید و برای شرکت کردن در کلاس‌های آنلاین و حضوری ایشان و اطلاع پیدا کردن از شرایط آنها از کلاس خصوصی ایلتس (IELTS) در شیراز (حضوری و آنلاین) و کلاس خصوصی تافل (TOEFL) در شیراز (حضوری و آنلاین) دیدن کنید. امیدواریم که این مطلب آموزشی نیز مورد توجه شما قرار بگیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *