دانلود مجموعه آموزش انگلیسی More 3

More 3

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی More 3 را در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان و زبان آموزان  تقدیم می کنیم.

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی More 3

در این پست و چند پست بعدی وقبلی شما می توانید مجموعه ای دیگر از مجموعه های آموزش انگلیسی را دانلود کنید که قبلا در سایت قرارداده نشده و فکر هم نکنم در جایی دیگر دیده باشید . این مجموعه چهار سطحی به نام More از سوی انتشارات کمبریج و به سال 2008 تا 2011 ارائه شده است که مجموعه ای است چندمنظوره به مانند همه مجموعه های دیگر که بنا بر توضیحات سایت کمبریج برای دانش آموزان دوره راهنمایی تهیه شده است . از سطح سوم این مجموعه More 3 شما می توانید در این پست کتاب دانش آموز  و سی دی های صوتی (با لهجه بریتیش) را از کاردوانلاین دریافت کنید .لازم به ذکر است کیفیت کتابها بسیار خوب است .

ز شما دعوت می کنیم از مطالب زیر از وبسایت کاردوآنلاین دیدن کنید:

More 3

MORE! is a four-level course from a highly respected author team that’s bursting with features for lower secondary students. With dedicated reading, culture, grammar, vocabulary, skills and cross-curricular learning sections, plus a wide range of flexible components, you really do get more with MORE! Each level of MORE! contains 80-90 hours of class material.

 محتویات

  • خرید دانلودی فایل PDF مجموعه آموزش انگلیسی More 3 به همراه فایل صوتی

یک دیدگاه

  • Agar baratoun emkan dareh mitounid more3 ra mesele more 2 va 4 kamel dar ekhtiar ma bezarid. in bakhsh mesle baghieh bakhshha ketabhash kamel nist. ba tashakor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *