Common English Errors - مجموعه صوتی آموزش رفع اشتباهات رایج در زبان انگلیسی

مجموعه صوتی آموزش رفع اشتباهات رایج در زبان انگلیسی را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

مجموعه صوتی آموزش رفع اشتباهات رایج در زبان انگلیسی

یکی دیگر از دوره های اختصاصی آموزشی زبان انگلیسی که به تلاش گروه آموزشی کاردوآنلاین تنظیم شده است، دوره ی صوتی آموزش رفع اشتباهات رایج در زبان انگلیسی می باشد که در این قسمت از سایت کاردوآنلاین به شما تقدیم می شود. این دوره ی آموزشی به صورت فصل به فصل منتشر می شود و در هر فصل بیست قسمت قرار داده شده است. هر قسمت شامل فایل صوتی تدریس استاد مرتضی گیتی و فایل PDF درس می باشد. در ادامه به توضیحات استاد مرتضی گیتی از زبان خودشان در مورد این دوره ی آموزشی می پردازیم.

سخن استاد مرتضی گیتی در مورد این دوره ی آموزشی از زبان خود ایشان

با سلام خدمت تمامی دوستان و کاربران وبسایت کاردوآنلاین. یکی از موضوعاتی که می تونه خیلی به دوستان و زبان آموزان عزیز کمک کنه بحث مربوط به اشتباهات معمولی هست که در گفتار و نوشتار دوستان عزیز وجود داره. هر چند اصل در زبان برقراری تعامل و یا همان Communication هست ولی هر چقدر کیفیت این ارتباط و تعامل بالاتر باشه طبیعاتاً لذت بخش تر خواهد بود. موضوع دیگه اینکه اغلب توی موسسات زبان به این ایرادات توجه نمیشه و تلاش جدی در پی از بین بردن خیلی از اونها انجام نمیشه. بعضی از این اشتباهات ریشه در Transfer هایی دارند که زبان آموز از زبان اول خودش به زبان دوم وارد می کنه. بعضی از ایرادات ریشه در Over-generalization هایی دارند که زبان آموز دچار اونها میشه. صرف نظر از ریشه ی اشتباهات، تصحیح اونها و دونستن فرم درست اونها خیلی ضروری هست. از همین جهت توی این دوره ی آموزشی که به امید خدا به صورت فصل به فصل منتشر خواهد شد و هر فصل حاوی بیست درس خواهد بود و هر درس به نوبه ی خود شامل فایل PDF و فایل صوتی هست، قصد داریم کمر به نابودی بسیاری از خطاهایی ببندیم که توی صحبت کردن و نوشتار خیلی از دوستان وجود داره. پس ازتون می خوام مثل همیشه با من و سایت کاردوآنلاین در این دوره ی آموزشی همراه باشید تا بتوانیم یک قدم به هدفمون در زبان انگلیسی نزدیکتر بشیم.

به منظور شرکت در کلاس های خصوصی حضوری و آنلاین استاد مرتضی گیتی به صفحه ی کلاس های خصوصی استاد مرتضی گیتی رجوع کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *