45 Hot English Conversations - مجموعه صوتی آموزش چهل و پنج مکالمه داغ زبان انگلیسی

مجموعه صوتی آموزش چهل و پنج مکالمه داغ زبان انگلیسی را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

مجموعه صوتی آموزش چهل و پنج مکالمه داغ زبان انگلیسی

با یکی دیگر از دوره های آموزش زبان انگلیسی از وبسایت کاردوآنلاین در خدمت شما هستیم. در این دوره ی آموزشی استاد مرتضی گیتی به آموزش چهل و پنج مکالمه ی بسیار جذاب زبان انگلیسی که هر کدام سرشار از عبارت های جذاب و اصطلاحات بسیار پرکاربرد و عالی هستند می پردازد. این دوره ی آموزشی در سه فصل تنظیم شده است که در هر سری پانزده مکالمه ی زبان انگلیسی به همراه فایل های صوتی آنها رو توضیحات استاد مرتضی گیتی ارائه می شود.

پیش از این نیز مجموعه های آموزشی متنوع برای تقویت مهارت صحبت کردن و مکالمه دوستان عزیز بر روی وب‌ سایت کاردوآنلاین منتشر شده است. در قسمت زیر می توانید تعدادی از دروس این مجموعه آموزشی را به صورت رایگان دانلود کرده و سپس در صورت تمایل اقدام به خرید کردن تمامی مجموعه به صورت کنید. پس از خرید لینک های دانلود برای شما نشان داده خواهند شد.

ضمناً برای شرکت در کلاس های خصوصی استاد مرتضی گیتی می توانید از مطلب کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان در شیراز استفاده کنید.

خرید دانلودی فصل اول این مجموعه به طور کامل (شامل پانزده قسمت)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *