مکالمات تلفنی انگلیسی موفق و تاثیرگذار با Telephone English

مکالمات تلفنی انگلیسی موفق و تاثیرگذار با Telephone English را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

مکالمات تلفنی انگلیسی موفق و تاثیرگذار با Telephone English

مجموعه Telephone English که از انتشارات مک میلان MacMillan منتشر شده است به زبان آموزان آموزش می دهد تا به صورت موثر و با اعتماد به نفس از تلفن استفاده کرده و راهنمایی است برای اینکه در محیط کار مکالمات تلفنی کارگذار و روان داشته باشند و علاوه بر آموزش زبان رایج در مکالمات تلفنی کاری و شغلی، عبارات کاربردی و مفید در مکالمات تلفنی و مقررات و ملزومات مکالمات تلفنی، آنها را برای شرایط خاص در زمینه کسب و کار آماده کرده تا آموزش های دریافتی را به موقع بکار گیرند. مجموعه Telephone English یاد می دهد که چگونه شاغلین می توانند ارتباطات تلفنی موفقی را با همکاران ایجاد کنند. این مجموعه بسیارکاربردی که حاوی بی شمار مکالمات تلفنی برای الگو برداری از آنها است را می توانید در ادامه مطلب دانلود نمایید. کتاب و فایل های صوتی ان که به لهجه بریتیش هستند برای شما اماده کرده ایم.

Telephone English

Telephone English Student’s Book with Audio CD

 (Pre-intermediate to Intermediate)

Telephone English trains students to use the telephone confidently and effectively and effectively in the course of their work. In addition to teaching language common to all business phone calls, Telephone English prepares students for dealing with specific situations in the business context in which they operate.

KEY FEATURES:

  • Equips Business English students with the skills necessary for making a successful phone call
  • Focuses on the conventions of making phone calls in the English-speaking world
  • Teaches students how to build successful relationships over the phone
  • The Student’s Book contains an Audio CD so all the exercises can be used for self study as well as in class
  • Useful phrase bank – a quick and practical reference to support students in their phone callsReview lessons at the end of each section

محتویات

  • خرید دانلودی مکالمات تلفنی انگلیسی موفق و تاثیرگذار با Telephone English

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *