کتابهای خواندنی انگلیسی بهمراه صدا با فرمت فلش

کتاب های خواندنی انگلیسی به همراه صدا با فرمت فلش را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

کتاب های خواندنی انگلیسی به همراه صدا با فرمت فلش

این بار با یک مجموعه جالب خدمت دوستان آمده ایم. مجموعه  5 کتاب فلش که فایل های صوتی آنها به همراه متون در فایل ها تعبیه شده است. این کتاب ها با فرمت فلش هستند و قابلیت تغییر صفحات، روشن و یا خاموش کردن صدا، دسترسی سریع به بخش های کتاب را دارا هستند.

مجموعه پیش رو شامل 5 کتاب درباره حوادث طبیعی زلزله، سیل، فوران اتشفشان کراکاتو (مالزی)، رعدوبرق، سونامی و آتش سوزی می باشند. استفاده از این کتاب ها می تواند در زمینه یادگیری لغات، تقویت مهارت شنیداری، درک مطلب خواندنی و اطلاعات عمومی یاری دهنده شما خواهد بود. سطح این کتاب ها را می توان پیش متوسطه تا بالای متوسطه از دانش زبان تخمین زد. این مجموعه جالب را دانلود کنید مطمئن هستم شما هم مثل من از داشتن آنها خوشحال خواهید شد. لهجه صدا هم امریکن می باشد.

فرمت کتابها  swf است. برای باز کردن انها از یک فلش پلیر مثل Kmplayer بهره بجویید. بعد از بازکردن کتاب ها در قسمت بالا با کلیک کردن بر روی قسمت read along  صدا باز و بسته می شود و با کلیک بر روی قسمت Table Of Contents می توانید به قسمت های مختلف کتاب میان بر بزنید.

لیست کتب    English Flash Books

Earthquakes   /  Floods  / The Krakatau Eruption  /   Thunderstorms  /   Tsunamis   /  Wildfires

محتویات

  • دانلود رایگان کتاب های خواندنی انگلیسی به همراه صدا با فرمت فلش

download button

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *