0
09178169907

کلاس آموزشی Writing IELTS در شیراز توسط استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۸٫۰۹٫۲۰۲۰

کلاس آموزشی Writing IELTS در شیراز توسط استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۸٫۰۹٫۲۰۲۰ را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

کلاس آموزشی Writing IELTS در شیراز توسط استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۸٫۰۹٫۲۰۲۰

همانطور که احتمالاً می دانید امروزه شرکت کردن و کسب یک نمره مناسب در امتحان زبان انگلیسی آیلتس یکی از اهداف زبان‌آموزانی است که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور را دارند. البته کسانی که می‌خواهند مهاجرت شغلی داشته باشند نیز نیازمند شرکت در این آزمون بین المللی هستند. در این قسمت از وبسایت کاردوآنلاین قصد داریم مطلبی را از یکی از کلاس‌های رایتینگ آیلتس استاد مرتضی گیتی به شما ارائه بدهیم. این کلاس درس در رابطه با تسک دوم از بخش رایتینگ آزمون آیلتس می‌باشد که زبان آموز در آن نیاز به نوشتن یک essay با طول حداقل ۲۵۰ کلمه دار.د طبیعتاً برای کسب حداکثر نمره در این بخش از آزمون زبان انگلیسی آیلتس نکات بیشماری وجود دارند که با استفاده از آنها می‌توانید نمره خود را بهبود ببخشید. استفاده کردن از ساختارهای متنوع و پیچیده گرامری، استفاده کردن از کلمات رسمی، استفاده کردن از هم معنی و یا پارافریز عبارتها، انتخاب یک تمپلیت و یا الگویی مناسب برای رایتینگ و بسیاری موضوع دیگر از مواردی هستند که زبان آموزان متقاضی شرکت در آزمون آیلتس می‌بایست در تسک دوم از بخش رایتینگ به آنها دقت کنند.
در این قسمت از وبسایت کاردوآنلاین با استاد مرتضی گیتی همراه شوید و مطالب مفیدی را در رابطه با قسمت دوم از بخش رایتینگ آزمون‌ آیلتس فرا بگیرید. برای دیدن رزومه ایشان می‌توانید از رزومه استاد برجسته زبان انگلیسی و ایلتس و تافل مرتضی گیتی استفاده کنید و به منظور شرکت کردن در کلاس‌های ایشان می توانید از کلاس خصوصی ایلتس (IELTS) در شیراز (حضوری و آنلاین) و کلاس خصوصی مکالمه و اسپیکینگ زبان انگلیسی در شیراز (حضوری و آنلاین) دیدن بفرمایید. امیدواریم که این درس آموزشی نیز مورد توجه تمامی علاقمندان به آزمون آیلتس و متقاضیان شرکت کردن در آن قرار بگیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *