0
09178169907 | 09336863931

کلاس آنلاین آیلتس با تدریس استاد مرتضی گیتی در شیراز در تاریخ ۲۰۲۰/۲۶/۰۹

کلاس آنلاین آیلتس با تدریس استاد مرتضی گیتی در شیراز در تاریخ ۲۰۲۰/۲۶/۰۹ را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

کلاس آنلاین آیلتس با تدریس استاد مرتضی گیتی در شیراز در تاریخ ۲۰۲۰/۲۶/۰۹

آزمون زبان انگلیسی آیلتس که مخفف International English Language Testing System می باشد یک معیار بین المللی برای سنجش سطح مهارتهای زبانی افراد در حوزههای علمی و آکادمیک و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. این آزمون و مدرک متناظر با آن امروزه در بسیاری از کشورها به رسمیت شناخته شده و افراد مختلف برای ادامه تحصیل و یا ادامه حرفه و شغل خود در شرکت های بین المللی نیاز به شرکت کردن در این آزمون را دارند. آزمون زبان انگلیسی آیلتس در چهار بخش مختلف یعنی ردینگ، لسنینگ، رایتینگ و اسپیکینگ مهارتهای زبانی شما را ارزیابی می کند.

در این قسمت از وبسایت کاردوآنلاین بخشی از یکی دیگر از کلاس های آیلتس استاد مرتضی گیتی را ضبط کرده و آن را به شما تقدیم میکنیم. با استفاده از مطالب این کلاس درس که در قالب فایل صوتی و فایل pdf متناظر به شما تقدیم می گردد می توانید بسیاری از موضوعات جذاب را فرابگیرید .امیدواریم که این کلاس درس نیز مورد توجه تمامی عزیزان قرار بگیرد و بتواند یک محتوای آموزشی بی نظیر را برای تمامی زبان آموزان عزیز و کاربران گرامی وبسایت کاردوآنلاین رقم بزند. ضمنا برای دیدن رزومه استاد مرتضی گیتی با نمره ۸.۵ در آزمون آیلتس می توانید از رزومه استاد برجسته زبان انگلیسی و ایلتس و تافل مرتضی گیتی دیدن کنید و به منظور استفاده کردن از کلاس های ایشان می توانید از کلاس خصوصی ایلتس (IELTS) در شیراز (حضوری و آنلاین) و کلاس خصوصی تافل (TOEFL) در شیراز (حضوری و آنلاین) دیدن بفرمایید. امیدواریم که این این مطلب نیز برای شما مفید واقع شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *