0
09178169907 | 09336863931

کلاس آنلاین آیلتس در شیراز توسط استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۸.۰۶.۲۰۲۰

کلاس آنلاین آیلتس در شیراز توسط استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۸.۰۶.۲۰۲۰ را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

کلاس آنلاین آیلتس در شیراز توسط استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۸.۰۶.۲۰۲۰

آزمون زبان انگلیسی آیلتس امروز به عنوان یک معیار بین المللی برای تمامی کسانی که می‌خواهند در دانشگاه‌های خارج از کشور به ادامه تحصیل بپردازند و یا در شرکت‌های خارج از کشور به کار مشغول بشوند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. همان‌طور که احتمالاً می‌دانید در این آزمون بین المللی چهار مهارت لیسنینگ و ردینگ و رایتینگ و اسپیکینگ شما مورد ارزیابی قرار گرفته و یک نمره دریافت خواهید کرد. آزمون زبان انگلیسی آیلتس در دو نسخه جنرال و آکادمیک برگزار می‌شود. کسانی که می‌خواهند از آزمون زبان انگلیسی آیلتس و مدرک آن در حوزه‌های شغلی استفاده کنند می‌بایست از آزمون آیلتس جنرال استفاده نمایند و آن دسته از افرادی که می‌خواهند از مدرک آزمون آیلتس در دانشگاه‌ها استفاده کنند نیاز به شرکت کردن در آزمون زبان انگلیسی آیلتس آکادمیک خواهند داشت. تفاوت آزمون آیلتس جنرال و آکادمیک در بخش ردینگ و یکی از قسمتهای بخش رایتینگ می باشد.
در این قسمت از وبسایت کاردوآنلاین نیز یکی دیگر از کلاس‌های درس استاد مرتضی گیتی را ضبط کرده و به منظور تقویت مهارت‌های ضروری شرکت در آزمون زبان انگلیسی آیلتس به شما تقدیم می‌کنیم. برای دیدن رزومه ایشان با نمره ۸.۵ در آیلتس می‌توانید از رزومه استاد برجسته زبان انگلیسی و ایلتس و تافل مرتضی گیتی دیدن کنید و به منظور شرکت کردن در کلاس‌های ایشان و مطلع شدن از شرایط دوره‌ها از لینک کلاس خصوصی ایلتس (IELTS) در شیراز (حضوری و آنلاین) و کلاس خصوصی مکالمه و اسپیکینگ زبان انگلیسی در شیراز (حضوری و آنلاین) استفاده نمایید. امیدواریم که این درس نیز مورد توجه تمامی عزیزان و متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس قرار بگیرد و بتواند مهارت‌های شما برای شرکت کردن در آزمون را تقویت کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *