0
09178169907 | 09336863931

کلاس آنلاین تقویت مهارت اسپکینگ IELTS با تدریس استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۱۰/۰۴/۲۰۲۰

کلاس آنلاین تقویت مهارت اسپکینگ IELTS با تدریس استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۱۰/۰۴/۲۰۲۰ را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

کلاس آنلاین تقویت مهارت اسپکینگ IELTS با تدریس استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۱۰/۰۴/۲۰۲۰

امروزه افراد مختلف در سرتاسر جهان برای اثبات سطح مهارت‌های زبان انگلیسی خود در آزمون‌های بین المللی زبان انگلیسی از قبیل آیلتس و تافل شرکت می‌کنند. آزمون زبان انگلیسی آیلتس که مخفف International English Language Testing System می باشد به عنوان یک مرجع و معیار ارزشمند و بین المللی توسط بسیاری از افراد شناخته می‌شود. تمامی زبان‌آموزان سطح پیشرفته که نیاز به یک مدرک بین المللی زبان انگلیسی دارند می‌بایست در این آزمون شرکت کنند. در آزمون آیلتس و در چهار بخش آن، چهار مهارت اصلی شما یعنی لیسنینگ، ردینگ، رایتینگ و اسپیکینگ ارزیابی می‌شود. در بخش لیسنینگ نیاز به پاسخ دادن به ۴۰ سوال مختلف در دسته‌بندی‌های مختلف و در مدت زمان ۳۰ دقیقه خواهید داشت. بخش ردینگ حاوی ۴۰ سوال است که می‌بایست در مدت زمان یک ساعت به آنها پاسخ بدهید. در بخش اسپیکینگ یک مصاحبه به صورت رودررو اتفاق خواهد افتاد و به مدت زمان ۱۵ دقیقه به طول خواهد انجامید و در بخش رایتینگ نیز به مدت یک ساعت نیاز به تولید کردند دو نوشتار خواهید داشت.

در این قسمت از وبسایت کاردوآنلاین با ضبط کردن یکی دیگر از کلاس‌های درس استاد مرتضی گیتی سعی کرده‌ایم که شما را در رسیدن به هدفتان در آزمون زبان انگلیسی آیلتس تقویت کنیم. برای شرکت کردن در کلاس‌های ایشان می توانید از کلاس خصوصی ایلتس (IELTS) در شیراز (حضوری و آنلاین) و کلاس خصوصی تافل (TOEFL) در شیراز (حضوری و آنلاین) دیدن کنید و برای دیدن رزومه ایشان میتواند از رزومه استاد برجسته زبان انگلیسی و ایلتس و تافل مرتضی گیتی استفاده بفرمایید. نمره آیلتس استاد مرتضی گیتی ۸.۵ می‌باشد که یک نمره بسیار بالا به حساب می‌آید. امیدواریم که این مطلب آموزشی نیز در این قسمت از وبسایت کاردوآنلاین مورد توجه تمامی عزیزان قرار بگیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *