0
09178169907 | 09336863931

کلاس تقویت مهارت مکالمه و Speaking در شیراز توسط استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۸.۱۲.۲۰۲۰

کلاس تقویت مهارت مکالمه و Speaking در شیراز توسط استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۸.۱۲.۲۰۲۰ را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

کلاس تقویت مهارت مکالمه و Speaking در شیراز توسط استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۸.۱۲.۲۰۲۰

اگر شما نیز شبیه دیگر زبان‌آموزان به دنبال تقویت مهارت مکالمه خود هستید می‌توانید در این قسمت از وبسایت کاردوآنلاین بخشی از کلاس‌های تقویت اسپیکینگ زبان انگلیسی استاد مرتضی گیتی را دریافت کنید. امروزه تقویت کردن مهارت اسپیکینگ و صحیح صحبت کردن به زبان انگلیسی یکی از موضوعات بسیار مهم به حساب می‌آید. البته اغلب زبان‌آموزان علی رغم سال‌ها وقت گذاشتن برای زبان انگلیسی نمی‌توانند به طور صحیح به زبان انگلیسی صحبت کنند. یکی از موضوعات بسیار مهم و تاثیرگذار در این روند، عدم دانستن روش‌های صحیح یادگیری زبان می باشد. اغلب زبان‌آموزان برای یادگیری زبان انگلیسی به حفظ کردن واژگان و مطالعه کردن دستور زبان انگلیسی روی می‌آورند. البته که این موضوع کاملاً اشتباه است.
در این قسمت از وبسایت کاردوآنلاین بخشی از یکی از کلاس های مهارت مکالمه و اسپیکینگ زبان استاد مرتضی گیتی به شما تقدیم می گردد. برای دیدن رزومه ایشان می‌توانید از رزومه استاد برجسته زبان انگلیسی و ایلتس و تافل مرتضی گیتی استفاده کنید و برای دیدن شرایط کلاس‌ها می‌توانید از کلاس خصوصی مکالمه و اسپیکینگ زبان انگلیسی در شیراز (حضوری و آنلاین) و کلاس خصوصی ایلتس (IELTS) در شیراز (حضوری و آنلاین) استفاده بفرمایید. علاوه بر کلاس‌های آنلاین ایشان در صورت تمایل می‌توانید از دوره های آفلاینی که استاد مرتضی گیتی تنظیم کرده‌اند نیز استفاده کنید. یکی از دوره‌های آموزشی ایشان دوره جامع چهل و پنج مکالمه داغ و بسیار جذاب زبان انگلیسی است. که می‌ تواند برای زبان‌آموزان سطح میانی و پیشرفته بسیار ضروری باشد. علاوه بر این دوره عبارت های عامیانه و مکالمه ای زبان انگلیسی نیز می‌ تواند برای تمامی کسانی که به دنبال تقویت مهارت اسپیکینگ خود هستند بسیار مفید باشد. امیدواریم که این مطلب آموزشی نیز مورد توجه شما قرار بگیرد. فقط دقت کنید که فایلی که در این قسمت دریافت می‌کنید، کل کلاس ایشان نمی باشد. در واقع فقط بخشی از کلاس که به ارائه رفع اشکال، نکات و ترفند های صحیح صحبت کردن پرداخته شده است در این قسمت به شما تقدیم می گردد. امیدواریم که مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *