0
09178169907 | 09336863931

کلاس خصوصی و آنلاین Speak Now در شیراز با تدریس استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۷/۰۵/۲۰۲۰

کلاس خصوصی و آنلاین Speak Now در شیراز با تدریس استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۷/۰۵/۲۰۲۰ را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

کلاس خصوصی و آنلاین Speak Now در شیراز با تدریس استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۷/۰۵/۲۰۲۰

یکی از مهارت‌هایی که امروزه اکثر زبان‌آموزان به دنبال تقویت کردن آن در زبان انگلیسی هستند، مهارت اسپکینگ و صحبت کردن به زبان انگلیسی می‌باشد. برای تقویت این مهارت نیاز به تمرین‌های مناسبی دارید تا بتوانید به مرور به زبان انگلیسی صحبت کنید. دقت کنید که لزوماً حفظ کردن واژگان و یا مطالعه کردن گرامر باعث نمی‌شود که مهارت صحبت کردن و مکالمه شما به زبان انگلیسی تقویت بگردد. استفاده کردن از منابع آموزشی مختلف نیز با روشی مناسب پاسخگو خواهد بود. به طور کلی استفاده کردن از روش‌های مناسب برای تقویت مهارت اسپکینگ در زبان انگلیسی یک موضوع بسیار مهم است که برخی از زبان‌آموزان به آن توجه نمی‌کنند.

در این قسمت از وبسایت کاردوآنلاین نیز بخشی از یکی دیگر از کلاس‌های آموزش مهارت اسپکینگ استاد مرتضی گیتی را برای شما در نظر گرفته‌ایم. برای دیدن رزومه ایشان می‌توانید از رزومه استاد برجسته زبان انگلیسی و ایلتس و تافل مرتضی گیتی استفاده کنید و برای شرکت در کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی ایشان به صورت آنلاین و یا حضوری در شهر شیراز می‌توانید از کلاس خصوصی ایلتس (IELTS) در شیراز (حضوری و آنلاین) و کلاس خصوصی مکالمه و اسپیکینگ زبان انگلیسی در شیراز (حضوری و آنلاین) استفاده بفرمایید. علاوه بر کلاس‌های آموزشی ایشان می‌توانید در صورت تمایل از دوره‌های آفلاینی که با تدریس استاد مرتضی گیتی بر روی وبسایت کاردوآنلاین قرار گرفته‌اند استفاده کنید. یکی از این دوره‌های آموزشی دوره عبارات مفید جمله سازی در اسپیکینگ زبان انگلیسی ۹۰ English Speaking Chunks و دوره صد ساختار جمله سازی برای اسپیکینگ انگلیسی ۱۰۰ Sentence Patterns می‌باشند. امیدواریم که فایل های آموزشی که در این قسمت دریافت می‌کنید نیز مورد توجه تمامی شما عزیزان قرار بگیرد. فقط دقت کنید که این دو فایل فقط بخش کوچکی از کلاس اسپکینگ به حساب می‌آیند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *