0
09178169907 | 09336863931

کلاس غیرحضوری آیلتس در شیراز با تدریس استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۹/۱۶/۲۰۲۰

کلاس غیرحضوری آیلتس در شیراز با تدریس استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۹/۱۶/۲۰۲۰ را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

کلاس غیرحضوری آیلتس در شیراز با تدریس استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۹/۱۶/۲۰۲۰

آزمون زبان انگلیسی آیلتس امروزه به عنوان یک مرجع برای سنجش سطح مهارتهای زبانی افراد در حوزه‌های آکادمیک و علمی و همچنین تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این آزمون زبان انگلیسی در حوزه‌های مختلف و مهارتهای مختلف به سنجیدن سطح زبان انگلیسی شما پرداخته و سپس یک نمره را بر اساس عملکرد شما به شما اختصاص می‌دهد. زبان انگلیسی آیلتس در بسیاری از کشورهای جهان به رسمیت شناخته شده و تمامی افرادی که می‌خواهند در دانشگاه های خارج از کشور ادامه تحصیل بدهند و یا مهاجرت‌های شغلی را در دستور کار دارند می‌بایست در این آزمون شرکت کنند.

در وبسایت کاردوآنلاین می‌توانید گستره وسیعی از منابع ضروری کسب مهارتهای آزمون آیلتس استفاده کنید. علاوه بر این موضوع در این قسمت از وبسایت کاردوآنلاین یکی دیگر از کلاس‌های درس استاد مرتضی گیتی را ضبط کرده و به علاقمندان عزیز تقدیم می‌کنیم. این کلاس درس نیز می‌تواند نکات ارزشمندی را داشته باشد که شما را در روند پیشرفت خود یاری کند. برای دیدن رزومه ایشان با نمره ۸.۵ آیلتس می‌توانید از رزومه استاد برجسته زبان انگلیسی و ایلتس و تافل مرتضی گیتی دیدن کنید و به منظور شرکت در کلاس‌ها می‌بایست از کلاس خصوصی ایلتس (IELTS) در شیراز (حضوری و آنلاین) و کلاس خصوصی تافل (TOEFL) در شیراز (حضوری و آنلاین) استفاده بفرمایید. امیدواریم که این درس نیز مورد توجه تمامی علاقمندان قرار بگیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *