0
09178169907 | 09336863931

کلاس غیرحضوری Speak Now با تدریس استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۸/۰۴/۲۰۲۰

کلاس غیرحضوری Speak Now با تدریس استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۸/۰۴/۲۰۲۰ را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

کلاس غیرحضوری Speak Now با تدریس استاد مرتضی گیتی در تاریخ ۰۸/۰۴/۲۰۲۰

در پست امروز از وبسایت کاردوآنلاین نیز برای تمامی علاقه‌مندان به زبان انگلیسی و به طور ویژه تقویت مهارت اسپکینگ بخشی از یکی دیگر از کلاس‌های آنلاین استاد مرتضی گیتی برای تقویت مهارت مکالمه و صحبت کردن به زبان انگلیسی را به شما ارائه می‌کنیم. استفاده کردن از منابع مناسب و البته روشهای صحیح یادگیری، یکی از موضوعات بسیار مهم در تقویت مهارت‌های مختلف به زبان انگلیسی می‌باشد. امروز بسیاری از افراد به طور ویژه به تقویت مهارت صحبت کردن به زبان انگلیسی نیاز دارند. دقت کنید که لزوماً مطالعه کردن دستورات گرامری زبان انگلیسی و یا حفظ کردن واژگان به روشی غیر فعال به شما در تقویت مهارت مکالمه کمکی نخواهد کرد. امیدواریم که این قسمت از کلاس استاد مرتضی گیتی نیز مورد توجه تمامی علاقه‌مندان به زبان انگلیسی قرار بگیرد.

برای دیدن رزومه ایشان می‌توانید از رزومه استاد برجسته زبان انگلیسی و ایلتس و تافل مرتضی گیتی و به منظور شرکت کردن در کلاس‌های آموزشی ایشان می‌توانید از کلاس خصوصی ایلتس (IELTS) در شیراز (حضوری و آنلاین) و کلاس خصوصی تافل (TOEFL) در شیراز (حضوری و آنلاین) استفاده کنید. علاوه بر آموزش آنلاین و حضوری استاد مرتضی گیتی با ارائه دادن دوره‌های آموزشی آفلاین نیز می‌تواند در یادگیری زبان انگلیسی با روش متفاوت به شما کمک کند. یکی از دوره‌های آموزشی ایشان دوره جامع چهل و پنج مکالمه داغ و بسیار جذاب زبان انگلیسی می‌باشد که می‌تواند برای زبان‌آموزان سطح متوسطه و پیشرفته بسیار جذاب و پر محتوا باشد. امیدواریم که این درس نیز مورد توجه تمامی علاقمندان قرار بگیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *