آموزش انگلیسی برای صنعت سرمایه گذاری Oxford English for Careers: Finance 1

آموزش انگلیسی برای صنعت سرمایه گذاری Oxford English for Careers: Finance 1 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

آموزش انگلیسی برای صنعت سرمایه گذاری Oxford English for Careers: Finance 1

اخرین بخش از سریال مجموعه های تخصصی زبان انگلیسی به آموزش انگلیسی برای حوزه مالی و سرمایه گذاری مربوط می شود که علاوه بر بهبود مهارت های زبان انگلیسی برای ارتباطات موفق در محیط های کاری می توان به عنوان یکی از منابع آزمون ICFE از آن نام برد. این مجموعه می تواند مورد استفاده طیف های وسیعی از شاغلین و دانشجویان مرتبط با حوزه تجارت و بازرگانی نظیر بخش حسابداری، اقتصاد، حسابرسی و ممیزی، مالیات، بانکداری، بیمه و آمار قرارگیرد. کتاب و سی دی صوتی سطح یک از این مجموعه را می توانید از کاردوآنلاین دانلود نمایید.

Oxford English for Careers: Finance 1

Finance 1 is ideal for pre-work students, studying at intermediate level, who will need to use English to communicate effectively in the financial workplace. Finance 1 develops the vocabulary, language, and skills that students need for use in a range of financial careers such as accounting, economics, auditing, tax, banking, insurance, trading, and statistics.

محتویات

  • خرید آنلاین آموزش انگلیسی برای صنعت سرمایه گذاری Oxford English for Careers: Finance 1

Student Book + Audios

4 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *