بانک نمونه جواب های نمره ۹ اسپیکینگ آزمون ایلتس

بانک نمونه جواب های نمره ۹ اسپیکینگ آزمون ایلتس

کسب نمره ۹ در قسمت اسپیکینگ از آزمون زبان انگلیسی آیلتس یکی از موضوعاتی است که تمامی زبان آموزانی که برای این آزمون آماده می‌شوند به آن فکر می‌کنند. اما حقیقت موضوع این است که برای کسب نمره 9 در آزمون زبان انگلیسی آیلتس نیاز به موضوعات بسیار مهمی می باشد که باید آنها را فرا بگیرید. برای مثال باید بتوانید در موضوعات و یا تاپیک های مختلف توانمندی خود از لحاظ واژگان و گرامر را به Examiner نشان بدهید. در این قسمت از وب سایت کاردوآنلاین بیست موضوع مختلف برای آزمون اسپیکینگ زبان انگلیسی آیلتس را به همراه نمونه جواب هایی که نمره ۹ دریافت کرده‌اند را برای شما تنظیم کرده‌ایم. امیدواریم که با مطالعه کردن این دروس به بهترین شکل ممکن در قسمت اسپیکینگ آزمون زبان انگلیسی آیلتس وارد بشوید.

با کلیک کردن بر روی هر کدام از موضوعات، درس مربوط به آن موضوع باز شده که پس از آن می توانید نمونه سوالات و نمونه جواب و پس از آن معنی هر کدام از عبارت ها و Collocation ها که برای شما قرار داده شده اند را مطالعه کنید. امیدواریم که با مطالعه کردن این سری دروس و تمرین کردن بر روی واژگان مربوط به هر کدام از موضوعات به بهترین نمره ممکن در قسمت اسپیکینگ آزمون زبان انگلیسی آیلتس دست یابید.

ضمناً توصیه می کنیم که در کلاس های آمادگی آزمون زبان انگلیسی ایلتس با تدریس استاد مرتضی گیتی حضور پیدا کنید. مطالب کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان در شیراز و کلاس آنلاین زبان انگلیسی با اسکایپ می توانند شما را در این حوزه بیشتر راهنمایی کنند. ضمناً می توانید رزومه استاد برجسته زبان انگلیسی و ایلتس و تافل مرتضی گیتی را نیز مطالعه کنید.

نمونه سوالات و جواب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *