آموزش تصویری پیشرفته ی Writing زبان انگلیسی از وبسایت Coursera

آموزش تصویری پیشرفته ی Writing زبان انگلیسی از وبسایت Coursera را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

آموزش تصویری پیشرفته ی Writing زبان انگلیسی از وبسایت Coursera

آموزش تصویری پیشرفته ی Writing زبان انگلیسی از وبسایت Coursera یکی دیگر از مجموعه های آموزش مهارت نوشتاری زبان انگلیسی است. گفتنی است پیش از این سه مجموعه ی دیگر از همین حوزه را بر روی سایت کاردوآنلاین منتشر کرده ایم. این مجموعه ی آموزشی شما را برای تحصیل در دانشگاه های امریکا و یا آزمون های بین المللی شبیه ایلتس و تافل آماده خواهد کرد. در این مجموعه با مباحث ابتدایی گرامر و نگارش آشنا خواهید شد. علاوه بر آزمون های بین المللی، هر کسی می تواند از این مجموعه بهترین استفاده را داشته باشید. در این قسمت از سایت کاردوآنلاین این مجموعه را به شما تقدیم می کنیم.

Coursera – Conjunctions, Connectives, and Adverb Clauses

This course will help prepare you for studying in an American college or university or for International Exams, like the IELTS or the TOEFL. This first course will go over some of the basics of grammar and punctuation that you’ll need to do good writing. Neverthless, anyone who wants to improve his or her writing skills can benefit from this course.

محتویات

  • دانلود رایگان بخشی از فایل های آموزش تصویری آموزش تصویری پیشرفته ی Writing زبان انگلیسی از وبسایت Coursera

download button

  • خرید آنلاین آموزش تصویری نوشتن مقاله عملی انگلیسی از وبسایت Coursera به صورت کامل

خرید پستی مجموعه های آموزشی وبسایت Coursera از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *