آموزش گرامر انگلیسی Understanding and Using English Grammar, 4th Edition

آموزش گرامر انگلیسی Understanding and Using English Grammar, 4th Edition را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

آموزش گرامر انگلیسی Understanding and Using English Grammar, 4th Edition

جدیدترین ویرایش Understanding and Using English Grammar یک کتاب آموزشی برای دانشجویان متوسطه تا عالی زبان انگلیسی برای کسب مهارت‌های دستور زبان. هر چند این کتاب بیش‌تر تاکید خود را بر گرامر گذاشته است، اما سعی دارد تمام مهارت‌ های زبانی را به روش‌های متنوع به خوانندگان خود انتقال دهد. این کتاب در واقع یک مرجع برای طریقه‌ ی تدریس در کلاس‌های درس است، اما می‌تواند به تنهایی و به صورت خودآموز نیز دنبال شود. این کتاب با تمرینات فراوان خود در کلیه‌ی زمینه‌ های دستوری زبان انگلیسی بر درک صحیح از گرامر و کاربرد درست آن تکیه کرده و دانشجویان زبان را کاملا درگیر خود می‌سازد. مجموعه های آموزش گرامر که توسط Betty Azar تدوین شده اند یکی از محبوبترین مجموعه های اموزش گرامر در بین زبان آموزان و مدرسان زبان انگلیسی می باشد. پیشتر فقط ویرایش سوم این مجموعه یافت میشد ولی در این پست جدیدترین ویرایش یعنی ویرایش چهارم Understanding and Using English Grammar را می توانید در این پست دریافت کنید. کتاب دانش آموز و کتاب تمرین این مجموعه که از انتشارات لانگمن عرضه شده است برای شما اماده کرده ایم.

Understanding and Using English Grammar By AZAR BETTY

A classic developmental skills text for intermediate to advanced students of English, Understanding and Using English Grammar is a comprehensive reference grammar as well as a stimulating and teachable classroom text.

While keeping the same basic approach and material as in earlier editions, the Fourth Edition more fully develops communicative and interactive language-learning activities. Some of the new features are:

  • Innovative warm-up exercises that precede the grammar charts and introduce points to be taught
  • Structure-based listening exercises ranging from casual speech to academic content
  • Academic readings that highlight the targeted grammar structures
  • Greatly expanded speaking practice with extensive pair, group and class work
  • Corpus-informed syllabus that reflects the discourse patterns of spoken

محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF کتاب دانش آموز آموزش گرامر انگلیسی Understanding and Using English Grammar

download button

  • خرید دانلودی فایل های صوتی به همراه فایل PDF کتاب Workbook آموزش گرامر انگلیسی Understanding and Using English Grammar

18 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *