آموزش گرامر پیشرفته Advanced Grammar in Use 3rd Edition

آموزش گرامر پیشرفته Advanced Grammar in Use 3rd Edition را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

آموزش گرامر پیشرفته Advanced Grammar in Use 3rd Edition

جدیدترین ویرایش آموزش گرامر پیشرفته کمبریج Advanced Grammar in Use 3rd Edition که سال 2013 عرضه شده است را می توانید در این پست دریافت کنید. این کتاب شامل 100 بخش است که هر کدام در مورد یکی از نکات دستوری زبان انگلیسی توضیح داده و با ارایه‌ی تمرین‌‌های مختلف، آن‌را عملاً به شما آموزش می‌‌دهد. این کتاب برای زبان آموزان پیشرفته‌ای است که می‌خواهند بخش‌های پنهان دستور زبان انگلیسی را فرا بگیرند و از اشتباهات رایج و معمولی که دیگر دانش آموزان مرتکب می‌شوند، اجتناب نمایند. چاپ سوم این کتاب با تجدید نظر کامل، تاکید ویژه‌ای بر پیچیدگی‌های دستوری دارد و این همان چیزی است که زبان آموزان سطح عالی به آن‌ها نیاز دارند. یک شرح کامل و یک مرجع بی‌عیب و نقص برای ارزیابی معلومات زبان انگلیسی کسانی که فکر می‌کنند تسلط شان بر این زبان تکمیل شده است.

Advanced Grammar in Use 3rd Edition

An updated version of the highly successful Advanced Grammar in Use. Informed by the Cambridge International Corpus to ensure all the language taught is authentic and up-to-date. Features a Study planner so that students can select the areas of grammar they need to work on most. This is also a useful diagnostic test for use by teachers. Updated page design, making the tried and trusted content even more accessible. Contains new, full-colour artwork and photographs.

محتویات

  • دانلود رایگان کتاب آموزش گرامر پیشرفته Advanced Grammar in Use 3rd Edition

download button

Thanks To mjavad2

13 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *