انگلیسی برای هتلداری At Your Service

At Your Service

انگلیسی برای هتلداری At Your Service را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

انگلیسی برای هتلداری At Your Service

این مجموعه آموزشی برای کسانی است که آموزش می بینند تا در هتل ها، رستوران ها، آژانس های مسافرتی، مراکز اطلاع رسانی تورییستی و فرودگاه ها کار کنند و کلا در هر شغلی که مهارت در ارتباطات به زبان انگلیسی ضروری باشد. این کتاب برای سطح ابتدایی طراحی شده است. کسانی که قبلا تا اندازه ای انگلیسی را مطالعه کرده اند اما نیازمند هستند که مهارت برقراری ارتباط با دیگران در زبان انگلیسی را افزایش دهند. هر کدام از این 15 درس محدوده اطلاعاتی متفاوتی را بررسی می کند مانند پاسخ گویی به تلفن، اطلاع دادن به مشتری ها و معرفی کردن و ارائه تمرین و ساختار گرامری و آموزش واژگان ( شامل اصطلاحات مفید) که دانش آموز تا زمانی که به طور موثری ارتباط برقرار کنند به آن احتیاج دارند. همچنین هر درس تمرینات تلفظ را نیز ارائه می دهد.

At Your Service

Student’s BookThis course is for people training to work in hotels, restaurants, travel agencies, tourist information centers, and airports, in any job where basic communicative competence in English is essential. It is designed for false beginners: people who have studied some English, but who need to improve their communication skills.Each of the 15 units explores a different communicative area, such as answering the telephone or giving information to customers, and introduces and gives practice in the grammatical structures and vocabulary (including useful expressions) that the student will need in order to communicate effectively. Each unit also offers pronunciation practice.

محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF کتاب انگلیسی و فایل های صوتی At Your Service

download button

 

  • خرید آنلاین فایل PDF کتاب معلم At Your Service
  • خرید آنلاین فایل PDF کتاب کار At Your Service

7 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *