تقویت قدرت شنیداری انگلیسی Basic Tactics for Listening

مجموعه تقویت شنیداری انگلیسی Tactics For Listening

تقویت قدرت شنیداری انگلیسی Basic Tactics for Listening را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

تقویت قدرت شنیداری انگلیسی Basic Tactics for Listening

امروز یکی از منابع جدید را برای شما آماده کرده ام که مطمئنا خیلی ها به دنبالش بودند. مجموعه Tactics for Listening که یکی از مجموعه های بسیار مفید و محبوب تقویت مهارت شنیداری انگلیسی می باشد تا الان در 3 ویرایش مختلف منتشر شده است. ویرایش دوم این مجموعه در وبلاگ کاردوانلاین قرار داده شده بود( لینک) . از ویرایش سوم این مجموعه که پارسال وارد بازار شده بود فقط سطح Developing آن در دسترس بود که آن هم در وبلاگ قرار داده بودیم ( لینک) و نرم افزار آن را در همین سایت (لینک ) حال سطح Basic آن هم برای دانلود قرار داده ایم، باشد مفید واقع شود.

این مجموعه‌ بر مبنای کتاب های دانشگاه آکسفورد در سه سطح تهیه شده و هدف از ارائه آن تقویت قوه درک مطلب شنیداری در زبان انگلیسی است. درس ها در سه کتاب (فایل پی دی اف) در چارچوب موضوعات کاربردی ارائه می شوند. آزمون های میان دوره و پایان دوره (برای هر سطح با لهجه ی امریکایی ارائه می شود). موضوعات کاربردی مانند: فرودگاه و هتل، هم اتاقی و آپارتمان نشینی (به صورت جداگانه) سفارش غذا، تلفن کردن و پیغام گرفتن، مسافرت و تعطیلات، حمل و نقل عمومی و اجاره ماشین، دارو و درمان، انتخاب لباس، خرید، آدرس دهی، اب و هوا، تاریخ و ساعت، قرار ملاقات با دوستان، شهرها و…

Basic Tactics for Listening 3rd edition

Tactics for Listening Third Edition is an activity-rich listening course with proven success in building skills in listening and conversation. Now with Tactics for Testing, it provides plenty of practice in testing and exam techniques. The result is confident listeners – and exam success. This three-level American English listening course uses short chunks and practical, relevant activities to engage and motivate students.
The new Testing Program and Resource CD-ROM helps you prepare your students for TOEIC®, STEP-EIKEN®, IELTS®, TOEFL® and GEPT® exams

محتویات

  • خرید آنلاین کتاب دانش آموز تقویت قدرت شنیداری انگلیسی Basic Tactics for Listening
  • خرید آنلاین سی دی های تقویت قدرت شنیداری انگلیسی Basic Tactics for Listening

خرید مجموعه Tactics for Listening در دو ویرایش با نازلترین قیمت از فروشگاه کاردوانلاین

online purchase

69 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *