دانلود مجموعه آموزش انگلیسی BBC Dramas

BBC Dramas

مجموعه آموزش انگلیسی BBC Dramas یک دوره ی آموزشی کامل است که در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین آن را به شما تقدیم می کنیم.

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی BBC Dramas

گروه آموزش زبان انگلیسی بی. بی. سی. مجموعه های متفاوتی برای آموزش زبان انگلیسی به تمام کسانی که سر تا سر دنیا هستند منتشر می کند و گروه آموزشی پژوهشی کاردوآنلاین همیشه سعی کرده است که این مجموعه ها را گردآوری کرده و در دسترس زبان آموزان عزیز قرار دهد. مجموعه های پیشین از این قبیل پیش از این بر روی وبسایت کاردوآنلاین و همچنین فروشگاه کاردوآنلاین منتشر شده است که می توانید با جست و جو آنها را پیدا کنید.

مجموعه آموزش انگلیسی BBC Dramas از جدیدترین برنامه های آموزش زبان انگلیسی بی بی سی است که به آموزش زبان انگلیسی با داستان می پردازد. این مجموعه ی شگفت انگیز از فایل های صوتی و پی دی اف تشکیل شده است و هر داستان در قالب چند قسمت به شما ارائه می گردد.

در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین می توانید با صرف هزینه ی اندکی این مجموعه را خریداری کنید. با کلیک بر روی دکمه ی خرید، با اتصال به درگاه پرداخت پی لاین، اقدام به پرداخت کنید. پس از پرداخت، لینک دانلود مجموعه برای شما ایمیل می شود.

علاوه بر این، قسمت هایی از این مجموعه به عنوان دمو برای شما در نظر گرفته شده است.

BBC Dramas

Bookmark this page so that you can find and follow all of our dramas. Our latest drama, The White Elephant, follows the story of a brand new restaurant and the people who work there. But will they ever have any customers? There’s a new episode on this page every Friday.

You can also listen to our versions of Gulliver’s Travels, by Jonathan Swift, The Importance of Being Earnest by Oscar Wilde, Jamaica Inn by Daphne du Maurier, A Christmas Carol by Charles Dickens and Alice in Wonderland by Lewis Carroll. We will add The Race and Frankenstein soon.

 محتویات

  • دانلود رایگان بخشی از فایل های صوتی و PDF مجموعه آموزش انگلیسی BBC Dramas
  • پسورد تمامی فایل های سایت www.kardoonline.com است.

download button

  • خرید آنلاین فایل های صوتی و PDF مجموعه آموزش انگلیسی BBC Dramas به صورت کام

خرید پستی این مجموعه و مجموعه های دیگر آموزش زبان BBC از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *