دانلود مجموعه آموزش انگلیسی More 4

More 4

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی More 4 را در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان و زبان آموزان  تقدیم می کنیم.

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی More 4

در این پست و چند پست قبلی شما می توانید مجموعه ای دیگر از مجموعه های آموزش انگلیسی را دانلود کنید که قبلا در سایت قرارداده نشده و فکر هم نکنم در جایی دیگر دیده باشید . این مجموعه چهار سطحی به نام More از سوی انتشارات کمبریج و به سال 2008 تا 2011 ارائه شده است که مجموعه ای است چندمنظوره به مانند همه مجموعه های دیگر, که بنا بر توضیحات سایت کمبریج برای دانش آموزان دوره راهنمایی تهیه شده است .از سطح چهارم این مجموعه More 4 شما می توانید در این پست کتاب معلم و کتاب تمرینات را را از کاردوانلاین دریافت کنید.لازم به ذکر است کیفیت کتابها بسیار خوب است .

از شما دعوت می کنیم از مطالب زیر از وبسایت کاردوآنلاین دیدن کنید:

More 4

MORE! is a four-level course from a highly respected author team that’s bursting with features for lower secondary students. With dedicated reading, culture, grammar, vocabulary, skills and cross-curricular learning sections, plus a wide range of flexible components, you really do get more with MORE! Each level of MORE! contains 80-90 hours of class material.

محتویات

  • خرید دانلودی فایل PDF مجموعه آموزش انگلیسی More 4 به همراه کتاب معلم

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *