دانلود مجموعه آموزش زبان کودکان Chit Chat 1

Chit Chat 1

دانلود مجموعه آموزش زبان کودکان Chit Chat 1 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود مجموعه آموزش زبان کودکان Chit Chat 1

مجموعه 2 سطحی اموزش زبان کودکان Chit Chat یک مجموعه چند منظوره برای آموزش مهارت  های اصلی انگلیسی اعم از مکالمه انگلیسی، خواندن، نوشتن و شنیداری است که با ساختار کودک پسند خود می تواند مجموعه خوبی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان باشد. این مجموعه همچنین می تواند برای افراد مبتدی در زبان انگلیسی و یا نو اموز و افرادی که یک دوره آموزشی شنیداری-شفاهی را طی کرده اند مورد استفاده واقع شود. بخش آموزش گرامر روان و روشن برای زبان آموز، صفحات مصور و رنگی، ترانه و سرود، آموزش با تصویر و … از جمله مواردی است که می توان به آنها اشاره کرد. در این کتاب های آموزش انگلیسی برای آموزش لغات و مکالمات از تصاویر مرتبط استفاده شده است و این یکی از امتیازات این مجموعه است که یادگیری را برای کودکان و نو اموزان بسیار زود فهم و راحت می کند. اگر به دنبال آموزش زبان به کودکان خود که دانش اندکی از زبان انگلیسی را دارند هستید و یا اگر خود به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستید و اندک معلوماتی نسبت به این زبان دارید این مجموعه می تواند نیازهای شما را برآورده کند. در مجموعه ای که در ادامه مطلب می توانید دانلود کنید سه کتاب دانش آموز، کتاب تمرین و کتاب فلش کارت به همراه فایل های صوتی (لهجه بریتیش) سطح اول از این مجموعه را می توانید دریافت کنید.

Chit Chat 1 

A two-level course for children starting English in primary school. It offers a child-friendly introduction to listening, speaking, reading and writing, and is suitable for use either on first contact with English or after an introductory oral-aural course. Chit Chat is based on the highly successful formula of the Chatterbox series.

Key Features:

  • A clear grammar focus, so students always know what they are expected to learn.
  • Characters are illustrated in a sophisticated style of drawing and photographs.
  • Songs and chants, used to introduce new language, are in an upbeat, ‘pop’ style.
  • Photos and information give a window on life in English-speaking cultures.
  • Regular reviews and tests.
  • Chit Chat can be used with children starting to learn English, or those who have already been introduced to listening and speaking in English

محتویات

  • خرید انلاین فایل PDF و فایل صوتی کتاب Chit Chat 1

خرید آموزش انگلیسی برای کودکان از  فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *