دانلود مجموعه تقویت درک مطلب Reading Comprehension 1

Reading Comprehension 1

دانلود مجموعه تقویت درک مطلب Reading Comprehension 1 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود مجموعه تقویت درک مطلب Reading Comprehension 1

سطح 1 از مجموعه مصور 5 سطحی Reading Comprehension  تقویت مهارت خواندن و همچنین درک مطلب در زبان انگلیسی تدوین شده برای استفاده در دبستان  یا در خانه برای خردسالان. که با متن های پرورشی مناسب اعم از متن های تخیلی و غیرتخیلی و شعر به تقویت مهارت درک مطالب در زبان انگلیسی کمک می کند. متون به صورت اشکال نمایش داده شده اند و سپس با تمرینات داده شده میزان فهم مطالب درس توسط دانش آموز سنجیده می شود. علاوه بر کتاب دانش آموز این سطح، کتاب معلم سطح 1 و 2 این مجموعه را در این پست میتوانید دانلود کنید.

Reading Comprehension 1

A program for developing language skills in primary classrooms or at home. Reading Comprehension introduces children to a wide range of fiction, non-fiction and poetry, with carefully graded activities. Each book in the series introduces pupils to a wide range of culturally appropriate text types, including fiction, poetry and non-fiction. The books are carefully graded according to readability and increase in difficulty.

محتویات

  • خرید دانلودی فایل PDF مجموعه Reading Comprehension 1

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *