دانلود نرم افزار American English File 1 Multi-Rom

نرم افزار American English File 1 Multi-Rom را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود نرم افزار American English File 1 Multi-Rom

مجموعه American English File به آموزش زبان انگلیسی آمریکایی با سبکی نوین پرداخته است و شامل طنز، تشویق زبان آموزان به برقراری ارتباط، لذت بردن از یادگیری دستور زبان، لغت و تلفظ به همراه تمرین و پشتیبانی از چهار مهارت اصلی می باشد.این مجموعه که در سال 2008 از سوی انتشارات آکسفورد منتشر شده است جدیدا با استقبال موسسات آموزش زبان داخل کشور مواجه شده است مجموعه به یکی از محبوب ترین ها برای یادگیری و تدریس زبان انگلیسی درآمده است و به تدریس آن می پردازند.New American File شامل 5 سطح starter + 1 + 2 + 3 + 4 می باشد.

برای دانلود مجموعه ی کامل آموزش زبان انگلیسی American English File به لینک مجموعه آموزش زبان انگلیسی American English File مراجعه کنید.

American English File 1 Multi-Rom

American English File gets students talking thanks to its unique and proven formula combining confidence-building, opportunity, and motivation. High-interest content is organized in lively, achievable lessons, using humor and imagination to encourage students to communicate and enjoy learning English. Solid grammar, vocabulary, and pronunciation foundation carefully supports the work with the four skills and gradually builds students’ confidence and performance in English.

خرید پستی مجموعه کامل American English File را از فروشگاه کاردوآنلاین

iconlinkkharid دانلود American English File Starter

یک دیدگاه

  • سلام از زحمات شما ممنونم

    اگر کتاب و کتاب معلم و سی دی های این محموعه را با کیفیت بهتر از انکه قبلا بود در سایت قرار بدهید خیلی خیلی ممنون میشوم از همه زحمات شما سپاسگزارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *