دانلود English for International Tourism

English for International Tourism

دانلود English for International Tourism را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدمی می کنیم.

دانلود English for International Tourism

مجموعه ی انگلیسی برای هتلداری (English for International Tourism) برای کسانی که می‌خواهند به قصد سیر و سیاحت به کشور‌های انگلیسی زبان سفر کنند را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین آن را به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

این پست از سایت کاردوآنلاین برای کسانی است که می‌خواهند به قصد سیر و سیاحت به کشور‌های انگلیسی زبان سفر کنند و نیاز دارند که برای برقراری ارتباط در هتل‌ ها و مراکز گردشگری به عنوان یک گردشگر به زبان انگلیسی صحبت کنند. این کتاب با تاکید بر دستور زبان، دایره‌ی لغات، و طرز تلفظ، میزان ارتباطات حرفه‌ای شما را افزایش داده و به شما این اعتماد به نفس را می‌بخشد که به راحتی گلیم‌تان را از آب بیرون بکشید و با دیگران ارتباط برقرار کنید. اگر در نظر دارید به یک کشور خارجی سفر کنید، بد نیست یک نگاهی به این کتاب که مختص شما نوشته شده است، بیندازید. مجموعه ی English for International Tourism را از سایت کاردوآنلاین دانلود کنید.

English for International Tourism

English for International Tourism is the first multi-level series designed specifically for the hotel and tourism industry! This course focuses on the grammar, vocabulary, and skills needed for professional communication in this fast-paced industry.

محتویات

  • فایل PDF کتاب و فایل صوتی کتاب English for International Tourism
  • پسورد همه ی فایل های سایت www.kardoonline.com می باشد.

خرید مجموعه های انگلیسی برای صنعت از فروشگاه کاردوآنلاین

Purchase Icon

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *