دانلود Test it, Fix it Verbs and Tenses Pre-Intermediate

دانلود Test it, Fix it Verbs and Tenses Pre-Intermediate  را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود Test it, Fix it Verbs and Tenses Pre-Intermediate

و باز از مجموعه کتابهای Test it, Fix it انتشارات آکسفورد کتابی در زمینه افعال و زمان ها در زبان انگلیسی برای سطح پیش متوسطه. همانطور که قبلا هم اشاره شده، در این مجموعه از کتاب ها زبان آموزان از اشتباهات خود می آموزند به این معنی که ابتدا دانش آنها تست شده و سپس با مشاهده پاسخ درست و بعضی راهنمایی ها، زبان آموز اشتباه خود را فهمیده و سعی در برطرف کردن آن خواهد کرد. کتاب Test it, Fix it Verbs and Tenses Pre-Intermediate هم اکنون و از لینک مستقیم آماده دریافت است.

Test it, Fix it Verbs and Tenses: Pre-Intermediate

A series of books which show learners what they get wrong and how to put it right. Ideal for self-study, learners choose what area they want to review. They do a test, check their answers, consult the reference notes, and then test themselves again. This means students really learn from their mistakes.

محتویات

 • خرید آنلاین Test it, Fix it Verbs and Tenses Pre-Intermediate

3 دیدگاه

 • محمد صمدی روش

  باسلام خرید ای و نا ویس داشتم ولی قسمت صدای طبیعی (human voice فعال نیست ویک فایل در قسمتکنترل سنتر ندارد

 • رضاعلامیر

  سلام
  من از سایت شما دانلود های زیادی کردم من به تازگی روزتا استون را از انقلاب خریدم و نصب کردم و اجر می شود می خواهم به صورت فایل صوتی در موبایل گوش کنم ولی سی دی ندارد ممنون میشم فقط فایل صوتی روزتا استون را قرار دهید
  ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *