دوره ی کامل TTC برای خواندن و نوشتن زبان انگلیسی

TTC Reading and Spelling Logic of English

دوره ی کامل TTC برای خواندن و نوشتن زبان انگلیسی برای مدرسین را در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان عزیز تقدیم می کنیم.

دوره ی کامل TTC برای خواندن و نوشتن زبان انگلیسی

یکی دیگر از دوره های کامل آموزش زبان انگلیسی برای مدرسین که از گروه آموزش زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان و علاقه مندان عرضه می شود، دوره ی Uncovering the Logic of English می باشد. در این دوره ی آموزشی خانوم Denise Eide که کتاب های متفاوتی در حوزه ی زبان انگلیسی، املای کلمات و قوانین نوشتار در زبان انگلیسی نوشته است میزبان شما خواهد بود. این مجموعه ی آموزشی که به صورت ویدئویی تنظیم شده است و چیزی نزدیک به سه ساعت آموزش با کیفیت خارق العاده را برای شما فراهم می کند را در این قسمت از کاردوآنلاین دانلود کنید.

در این قسمت از وبسایت کاردوآنلاین می توانید این مجموعه را به صورت کامل خریداری کنید. علاوه بر این، قسمت اول این مجموعه به صورت رایگان در اختیار کاربران عزیز قرار خواهد گرفت.

علاوه بر این دوره ی آموزشی، از شما دعوت می کنیم از دوره ی کامل آموزش TTC برای مدرسین زبان کاردوآنلاین نیز دیدن بفرمایید.

دانلود لیست محتویات پکیج منابع آموزش تدریس زبان انگلیسی

لیست کامل این بسته را دانلود کنید و در صورت تمایل از این لینک اقدام به خرید کنید.

TTC Reading and Spelling Logic of English

Now in its second edition, Denise Eide’s multiple-award winning book reveals the phonograms and spelling rules that explain 98% of English words. The rules are explained in an easy-to-read, straightforward manner and illustrated with numerous examples.

Uncovering the Logic of English also explores the roots and repercussions of America’s literacy crisis, discusses leading brain research on reading and what the findings teach us about effective literacy education, and demonstrates the vital need for this knowledge in our homes, classrooms, businesses, and society.

Discover the revolutionary literacy instruction method that Dr. Temple Grandin called “really helpful for teaching reading to children who are mathematical pattern thinkers…”

محتویات

  • دانلود رایگان بخشی از فایل های ویدئویی دوره ی کامل TTC برای خواندن و نوشتن زبان انگلیسی
  • پسورد تمامی فایل های سایت www.kardoonline.com است.

download button

  • خرید دانلودی فایل های ویدئویی دوره ی کامل TTC برای خواندن و نوشتن زبان انگلیسی به طور کامل

خرید دوره ی کامل TTC برای خواندن و نوشتن زبان انگلیسی از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *