مجله آموزش زبان انگلیسی Cool English Magazine No:19

cool english magazine 19

مجله آموزش زبان انگلیسی Cool English Magazine No:19 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

مجله آموزش زبان انگلیسی Cool English Magazine No:19

سری مجلات Cool English Magazine هم به مثابه مجلات Hot English Mgazine برای مدرسان و دانش آموزان زبان انگلیسی تدوین می شدند و به صورت ماهانه در اختیار علاقمندان قرارمی گرفت که متاسفانه دیگر منتشر نمی شود. هدف این بسته های اموزش انگلیسی این است که انگلیسی روزمره و نه کلاسیک به شما ارئه شود که به شیوه ای ساده و جذاب و سرگرم کننده به اموزش می پردازد. صداها توسط افرادی که زبان مادریشان انگلیسی بوده خوانده شده اند و مکالمات واقعی و موضوعات به روز و موردعلاقه همگان، انگلیسی عامیانه، انگلیسی در کار، تصاویر کارتونی، اصطلاحات مکالمات روزمره از خصوصیات این مجلات می باشند. شماره 19 از این مجله را می توانید به همراه فایل های صوتی آن که با لهجه بریتیش ادا شده اند در ادامه مطلب دانلود نمایید.

Cool English Magazine No:19

Cool English is a monthly magazine for teachers and learners of English. The magazine focuses on modern, spoken English in a fun and easy-to-learn format. Each magazine is accompanied by an audio CD so that readers can also listen to the articles, read by English native speakers, in different accents. Each edition of the magazine also comes with a free downloadable Exercise Pack, which allows readers and teachers to practice what they have been learning.

محتویات

  • دانلود رایگان مجله آموزش زبان انگلیسی Cool English Magazine No:19

download button

 

برای دانلود شماره 37 – 39 از مجله Cool English اینجا کلیک کنید

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *