مجموعه آموزش انگلیسی آمریکایی American Headway 4

مجموعه آموزش انگلیسی آمریکایی American Headway 4 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

مجموعه آموزش انگلیسی آمریکایی American Headway 4

امریکن هدوی American Headway یک سری کاملاً پیشرفته آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان و جوانانی است که می خواهند زبان انگلیسی را با لهجه آمریکایی به زیبایی بیاموزند و روان صحبت کنند. این دوره آموزش زبان انگلیسی محصول ناشر معتبر آکسفورد است که مشتمل بر 5 کتاب می باشد. سطح این کتاب ها از مقدماتی  American Headway Starter شروع شده و به سطح بالای متوسطه ختم می گردد. زبان آموزان این دوره خواهند توانست که در هر چهار مهارت اصلی از زبان انگلیسی شامل خواندن، نوشتن، شنیداری و صحبت کردن به توانایی بسیار بالایی برسند. کتاب دانش آموز و سی دی های صوتی سطح چهارم از این مجموعه را میتوانید به رایگان از کاردوانلاین دانلود نمایید. پیشتر چهار سطح دیگر از این مجموعه در سایت قرارداده شده بود.

 

American Headway 4

American Headway is a multi-level series for adults and young adults who want to use American English both accurately and fluently. It includes grammar, vocabulary and dialogues. Grammar and vocabulary are taught and explained thoroughly, and all four language skills are developed systematically Providing a foundation in the structure of the language by gradually building students’ understanding of the basic grammar, vocabulary, and functions of English.

محتویات

  • دانلود رایگان مجموعه آموزش انگلیسی آمریکایی American Headway 4

download button

خرید مجموعه American Headway با نازلترین قیمت از فروشگاه کاردوانلاین

online purchase

 

6 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *