مجموعه آموزش انگلیسی کودکانHappy Earth 1

oxford Happy Earth 1

مجموعه آموزش انگلیسی کودکانHappy Earth 1 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

مجموعه آموزش انگلیسی کودکانHappy Earth 1

از سری مجموعه های آموزشی Happy که از انتشارت اکسفورد می باشد مجموعه Happy House و Happy Street در سایت قرار داده شده است حال مجموعه Happy Earth در دو سطح را برای بچه ها آماده کرده ایم که می توانید مجموعه مفید و سرگرم کننده ای برای آنها باشد. این مجموعه که برای کودکان دبستانی تا راهنمایی مناسب می باشد می تواند به عنوان مکمل مجموعه Happy Street استفاده شود. این مجموعه مهارت های زبان انگلیسی و همچنین دانش کودکان پیرامون دنیا کودکان را با استفاده از دروس موضوع محور توسعه می دهد. دانستنی های دنیای واقعی با موضوعات و مطالب فانتزی و جذاب به کودکان آموزش داده می شود همچنین در این مجموعه با استفاده از تصاویر کاملا رنگی، کمیک استریپ ها، شخصیت های کارتونی مورد علاقه بچه ها به آموزش مکالمه انگلیسی در کنار تقویت مهارت خواندن و نوشتن انگلیسی می پردازد. سطح اول این مجموعه که شامل کتاب دانش آموز، کتاب معلم و نرم افزار مربوطه می شود را می توانید در ادامه مطلب از لینک مستقیم دانلود نمایید.

Oxford Happy Earth 1 New Edition

Happy Earth is a two-level course bridging the gap between primary and lower secondary courses. Designed for upper primary, it takes into account real progress in reading and writing in the early primary years. It can be used as a follow-on course from Happy Street.
Happy Earth extends children’s language skills and knowledge about the world through topic-based units. Information about the real world is balanced by animal fun and fantasy subjects of interest to young pre-teens.

محتویات

  • خرید آنلاین مجموعه آموزش انگلیسی کودکانHappy Earth 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *