مجموعه آموزش زبان انگلیسی Oxford Big City سطح دوم

Oxford Big City - Level 2

مجموعه آموزش زبان انگلیسی Oxford Big City سطح دوم را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

مجموعه آموزش زبان انگلیسی Oxford Big City سطح دوم

مجموعه آموزش زبان انگلیسی Oxford Big City یه مجموعه ی سه سطحی از سمت انتشارات اکسفورد منتشر شده است که برای آموزش زبان انگلیسی تجاری Business English در یک Context واقعی است. اساس کار و طراحی این مجموعه ی آموزشی بر اساس گزارش های واقعی و داستان های متنوع می باشد. مجموعه آموزش زبان انگلیسی Oxford Big City را می توان در کنار مجموعه های دیگر آموزش زبان انگلیسی تجاری به صورت Supplementary استفاده کرد. شاید بتوان گفت بهترین مخاطب این مجموعه ی آموزشی زبان انگلیسی تجاری آن دسته از زبان آموزانی هستند که هم اکنون در حال کار کردن هستند.

همانطور که گفته شد مجموعه آموزش زبان انگلیسی Oxford Big City یک مجموعه ی سه سطحی است که سطح دوم آن را در این قسمت از سایت کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم. دیگر سطوح این مجموعه بر روی سایت کاردوآنلاین موجود می باشند.

ضمناً، مانند تمامی مطالب سایت، به روز رسانی های این مطالب و اضافه شدن قسمت های جدید انجام شده و در قسمت اخبار سایت منتشر می شود.

Big City Level 2

Big City combines factual reports with a dramatized story to introduce students to Business English in context.

How can it be used?
– To accompany the Business Basics course.
– As a supplement to any business or general English course at the appropriate level.

Who is it for?
– Suitable both for pre-experience students and students already in work.

Key features
– Factual reports look at major companies and illustrate business themes such as branding, marketing success, customer service, and adapting to change.
– Dramatized story demonstrates situational language and effective communication in a contemporary business context/environment.
– Support materials enable learners to understand the video and express their own opinions and ideas.

محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF کتاب دانش آموز و کتاب معلم مجموعه آموزش زبان انگلیسی Oxford Big City سطح دومdownload button
  • خرید آنلاین فایل های ویدئویی مجموعه آموزش زبان انگلیسی Oxford Big City سطح دوم

 

 

 

یک دیدگاه

  • نرم افزار microsoft crm

    خیلی خوبه ممنون از قرار دادن این پست مفید.من به تازگی در شرکتی اینترنتی مشغول به کار شدم که برای ارتباط با شرکت های خارجی نیازمند آموزش زبان در سطح تجاری هستم و این پست واقعا به درد من خورد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *