مجموعه انگلیسی 1 Touchstone ویرایش دوم

Touchstone 1 Second Edition

مجموعه انگلیسی 1 Touchstone ویرایش دوم از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان و زبان آموزان عزیز تقدیم می کنیم.

مجموعه انگلیسی 1 Touchstone ویرایش دوم

مجموعه انگلیسی Touchstone ویرایش دوم در واقع سری دوم کتاب های بسیار ارزشمند تاچ استون است. این مجموعه ی آموزش زبان انگلیسی ارزشمند برای تمامی کسانی که در حوزه ی زبان انگلیسی فعالیت دارند نام آشنا است. مجموعه ی تاچ استون از انتشارات کمبریج می باشد و برای آموزش زبان انگلیسی به نوجوانان و بزرگسالان در سطح مقدماتی تا متوسط (A1-B2) است. مجموعه ی انگلیسی Touchstone به آموزش واژگان، گرامر و زبان مورد نیاز زبان آموزان در زندگی روزمره می پردازد. جالب است بدانید که این انتشارات چهار سطح اصلی با عنوان Touchstone و دو سطح در سطوح پیشرفته تر با نام View Point منتشر نموده است که به عنوان مرجع تدریس در بسیاری از آموزشگاههای داخل و خارج از کشور مورد استفاده قرار می گیرد. هر سطح از این سری کتاب ها شامل 12 درس می باشد که موضوعات متنوعی در تمامی مهارت ها را به زبان آموز آموزش خواهد داد. براساس تحقیقات و بررسی های صورت گرفته از سوی دانشگاه کمبریج تاچ استون تا حد امکان زبان انگلیسی واقعی در زندگی روزمره را آموزش می دهد.

مجموعه انگلیسی 1 Touchstone ویرایش دوم را می توانید در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین دانلود کنید.

هم چنین از شما دعوت می کنیم از مطالب زیر که در وبسایت کاردوآنلاین منتشر شده است نیز دیدن کنید:

 • مجموعه انگلیسی 1 Touchstone ویرایش دوم
 • مجموعه انگلیسی 2 Touchstone ویرایش دوم
 • مجموعه انگلیسی 3 Touchstone ویرایش دوم
 • مجموعه انگلیسی 4 Touchstone ویرایش دوم

گفتنی است که سری اول مجموعه ی آموزش زبان انگلیسی Touchstone پیش از این بر روی سایت کاردوآنلاین منتشر شده است. به علاوه، این مجموعه و سری دوم این مجموعه را می توانید از فروشگاه منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به صورت پستی خریداری کنید.

Touchstone 1 Second Edition

Touchstone 2 is the second level of the innovative Touchstone series. Drawing on research into the International Corpus, a large database of language that includes everyday conversations and texts from newspapers and books, Student’s Book 2 presents the vocabulary, grammar, and functions students encounter most often in real life. It makes learning fun by maximizing the time students spend on interactive, personalized activities on high-interest topics.

محتویات

 • خرید دانلودی
  • فایل PDF کتاب دانش آموز
  • فایل PDF کتاب کار (Workbook)
  • فایل PDF کتاب راهنمای معلم
  • فایل های صوتی کتاب دانش آموز
  • نرم افزار معلم

خرید پستی مجموعه آموزش انگلیسی Touchstone ویرایش دوم از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *