English Phrasal Verbs Course - مجموعه صوتی آموزش افعال چند قسمتی رایج زبان انگلیسی

مجموعه صوتی آموزش افعال چند قسمتی رایج زبان انگلیسی را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

مجموعه صوتی آموزش افعال چند قسمتی رایج زبان انگلیسی

مجموعه دروس آموزش افعال چند قسمتی (Phrasal Verbs) رایج انگلیسی که با تنظیم و پویش استاد محترم مرتضی گیتی تنظیم شده است یکی دیگر از سری آموزش هایی است که در وبسایت کاردوآنلاین آن را به شما تقدیم می کنیم. در ابتدا توصیه می کنیم که از افعال دو قسمتی (phrasal verb ها) در زبان انگلیسی دیدن کنید.

سخن استاد گیتی در رابطه با این سری دروس از زبان خود ایشان

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان و زبان آموزان عزیز وبسایت کاردوآنلاین. پس از انتشار دوره های آموزشی مختلفی که از چند وقت پیش بر روی سایت قرار گرفته اند، تصمیم بر این شد که آموزش افعال چند قسمتی (Phrasal Verbs) رایج انگلیسی رو شروع کنیم. افعال چند قسمتی در زبان انگلیسی افعالی هستند که از یک فعل اصلی و عبارت های کوتاه دیگری شبیه out, in, over, about و موارد مشابه تشکیل شده اند.اغلب معنی این افعال با فعل اصلی جمله یکی هست و یا میشه معنی رو حدس زد. برای مثال فعال come in یعنی وارد شدن به، داخل چیزی رفتن. بعضی وقت ها هم، معنی این نوع افعال کاملاً با فعل اصلی فرق داره. برای مثال، bring about به معنی دامن زدن به چیزی و یا منجر شدن به اتفاقی هست. نکات دیگه ای هم در مورد این نوع افعال وجود داره.

به طور کلی، دانش زبان آموزان در این حوزه از زبان انگلیسی خیلی مهم و کلیدی هست. بنابراین، توی این سری آموزش ها دویست فعل جند قسمتی را در قالب دروس صوتی برای شما تنظیم کردیم که توی هر فصل از آموزش پنج فعل رو به همراه معنی و مثال به شما آموزش میدیم. امیدوارم که این سری دروس هم بتونه شبیه بقیه ی آموزش های سایت کاردوآنلاین برای همه ی دوستان مفید باشه. موفق و پیروز باشید.

به منظور شرکت در کلاس های خصوصی حضوری و آنلاین استاد مرتضی گیتی به صفحه ی کلاس های خصوصی استاد مرتضی گیتی رجوع کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *