مجموعه کامل زبان انگلیسی Top Notch

مجموعه کامل زبان انگلیسی Top Notch که یکی از برترین منابع زبان انگلیسی را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

مجموعه کامل زبان انگلیسی Top Notch

تاپ ناچ (Top Notch) و سامیت (Summit) یک دوره 6 سطحی کامل آموزش زبان انگلیسی در رده سنی جوانان و بزرگسالان را تشکیل می دهند که از آخرین متد آموزشی متداول در جهان بهرمند است . تاپ ناچ و سامیت در همان سال انتشاریعنی سالهای 2006 و 2007 موفق به دریافت جایزه بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی از انجمن ناشران آموزشی (AEP) گردیدند. این مجموعه محصول انتشارات لانگمن می باشد.

در کتابهای Top Notch که شامل 4 کتاب می باشند کتاب Fundamentals کتاب مقدماتی این دوره محسوب می شود . کتابهای Summit سطح پیشرفته این دوره اموزشی محسوب می شوند.به ادعای ناشر تاپ ناچ که لانگمن نی باشد بیشتر از 3 میلیون دانش آموزش با دوره آموزشی تاپ ناچ در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند.

Top Notch (with Summit)

Top Notch is an award-winning six-level communicative course for adults and young adults.  Designed for international communication, it sets a new standard using the natural language that people really speak.

محتویات

  • خرید آنلاین سطح مقدماتی تاپ ناچ Top Notch Fundamentals شامل فایل PDF کتاب دانش آموز و کتاب معلم به همراه سی دی های صوتی

  • خرید آنلاین مجمبوعه ی Top Notch 1 شامل فایل PDF کتاب دانش آموز و کتاب معلم به همراه سی دی های صوتی

  • خرید آنلاین مجمبوعه ی Top Notch 2 شامل فایل PDF کتاب دانش آموز و کتاب معلم به همراه سی دی های صوتی

  • خرید آنلاین مجمبوعه ی Top Notch 3 شامل فایل PDF کتاب دانش آموز و کتاب معلم به همراه سی دی های صوتی
  • خرید آنلاین کتاب PDF و فایل های صوتی مجموعه آموزش انگلیسی Summit 1

  • خرید آنلاین کتاب PDF و فایل های صوتی مجموعه آموزش انگلیسی Summit 2

یک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *