پرسش و پاسخ برای یادگیری لغات Vocabulary Questions and Answers Vol 1

Vocabulary Questions and Answers - Volume 1

پرسش و پاسخ برای یادگیری لغات Vocabulary Questions and Answers Vol 1 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

پرسش و پاسخ برای یادگیری لغات Vocabulary Questions and Answers Vol 1

مجموعه 2 قسمتی Vocabulary Questions and Answers یک مجموعه متفاوت و جالب برای یادگیری لغات انگلیسی می باشد. در این مجموعه که سطح اول آن شامل بیش از 500 پرسش و پاسخ می باشد در قالب کتاب و فایل صوتی عرضه شده است. جالب است بدانید که این کتاب و صداها برای موبایل هم ارائه شده است و در فایلی که دانلود می کنید همه این فایل ها گنجانده شده است. لغات سوال ها می تواند در قالب جمله بیان شود و یا اینکه فقط یک لغت باشد و سوال کننده به دنبال مترادف ان لغت باشد. به دنبال هر سوال هم جواب آن آمده است و در فایل صوتی هم به آن اشاره می شود. این لغات هم برای آمادگی آزمون های TOEFL , GRE , GMAT بسیار مفید هستند و هم اینکه این لغات در روزنامه ها، فیلم ها و رمان ها و .. هم بکار برده می شوند. سطح اول از این مجموعه را می توانید در این پست و سطح دوم ان را در پست بعدی از کاردو آنلاین دانلود نمایید.

Vocabulary Questions and Answers – Volume 1

This audio is great way to improve your vocabulary quickly. A question is asked and almost immediately answer is given. In less than 1 hr around 500 questions are covered. The great thing about this is the words asked not only cover GRE, TOEFL, GMAT words but also words frequently used in news papers, movies, novels etc. Listen multiple times for maximum benefit.

محتویات

  • دانلود رایگان کتاب وفایل صوتی پرسش و پاسخ برای یادگیری لغات Vocabulary Questions and Answers Vol 1

download button

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *