Word Power: Vocabulary Enrichment Activities, Grades 2-7

Word Power: Vocabulary Enrichment Activities, Grades 2-7 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود Word Power: Vocabulary Enrichment Activities, Grades 2-7

مجموعه کتاب های تمرینی Word Power: Vocabulary Enrichment Activities منبعی برای تست و تقویت دانش واژگان انگلیسی زبان آموزان است. در این مجموعه که از سطح 2 تا 7 را شامل می شود 4 کتاب موجود است که با تمرینات و ازمون های هر درس زبان اموز را با لغات جدیدی اشنا می سازد. هر کتاب شامل 22 تمرین که آموزش 60 لغات جدید برگرفته از نوشته های مشهور را مد نظر دارد است. ساختار کتاب ها بدین گونه است که در ابتدای هر درس سه لغت جدید معرفی می شوند و سپس داستان یا متنی که در ان این لغات به کار رفته دنبال می شود و در اخر با تمرینات داده شده به یادگیری بهتر این لغات کمک می شود. این مجموعه می تواند ایده های خوبی برای تدریس لغات برای مدرسان زبان انگلیسی هم باشد. این مجموعه را می توانید از لینک مستقیم دانلود نمایید.

Word Power: Vocabulary Enrichment Activities, Grades 2-7

Activity pages introduce new words in context. Reinforcement is provided in student activities matching words with their meanings, alphabetizing words, matching words with their antonyms, and completing puzzles.

All lessons are teacher-created. The teaching guide includes a list of source books for each level.

محتویات

  • خرید دانلودی  مجموعه کتاب های Word Power: Vocabulary Enrichment Activities, Grades 2-7

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *