دانلود کتاب ریدینگ پیشرفته زبان چینی

An Intensive Reading Course of Advanced Chinese 1

دانلود کتاب ریدینگ پیشرفته زبان چینی که با نام انگلیسی An Intensive Reading Course of Advanced Chinese 1 را در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

دانلود کتاب ریدینگ پیشرفته زبان چینی

کتاب ریدینگ پیشرفته زبان چینی که در دو جلد تنظیم شده است برای زبان آموزان سطح پیشرفته مناسب می باشد. این کتاب گستره ی وسعیی از مسائل مربوط به زبان چینی را پوشش می دهد و حاوی اطلاعات بسیار جذابی می باشد. هر کتاب از این مجموعه حاوی 14 درس می باشد که در هر درس تمرین های متعددی به شما ارائه می شود.

علاوه بر این، لیست واژگان که به زبان چینی و انگلیسی تنظیم شده است می تواند در یادگیری واژگان به شما کمک بسزایی کند. علاوه بر این، کتاب ریدینگ پیشرفته زبان چینی به شما کلمات مترادف را هم آموزش می دهد. با مطالعه کردن جلد دوم از کتاب ریدینگ پیشرفته زبان چینی می توانید در آزمون HSK بدون کمترین مشکلی شرکت کنید.

به علاوه از شما دعوت می کنیم که از محصولات آموزش زبان چینی در فروشگاه کاردوآنلاین نیز دیدن کنید.

برای شرکت در کلاس های آموزش زبان چینی گروه آموزشی پژوهشی کاردوآنلاین از این لینک دیدن کنید.

An Intensive Reading Course of Advanced Chinese 1

This wonderful set of two books is designed for students at an advanced level of Chinese. Its lessons, which cover a broad range of the Chinese language, are bursting with fascinating information. Each volume has 14 lessons with several different reading exercises per lesson. The vocabulary lists are extremely useful and include explanations in Chinese, with little English, as well as synonyms of some of the new words. Upon completion of Vol. 2, the student will be ready to take the HSK Advanced test with little to no problem. Price is for each volume.

محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF کتاب An Intensive Reading Course of Advanced Chinese 1
  • پسورد تمامی فایل های سایت www.kardoonline.com است.

download buttonخرید محصولات آموزش زبان چینی از فروشگاه کاردوآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *