دوستان عزیز، در حال حاضر در اتصال به درگاه پرداخت دچار مشکل هستیم. لطفاً، به منظور ثبت سفارش، پرداخت و دریافت محصول مورد نظر با استفاده از دکمه واتس اپ قرار گرفته در قسمت پایین سمت چپ وبسایت با ما ارتباط بگیرید. با تشکر.

درباره ما

منابع زبان انگلیسی

منابع دیگر زبان ها

محصولات اختصاصی

محصولات رایگان

گروه آموزشی کاردوآنلاین

گروه آموزش زبانهای خارجی کاردوآنلاین از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در بستر وب با انتشار مطالب آموزشی مربوط به زبان انگلیسی و سایر زبانها آغاز کرد. هدف اصلی ما در راه اندازی این وب سایت در ابتدا بازنشر منابع آموزشی زبان انگلیسی و سایر زبانها بود. در واقع وب سایت کاردوآنلاین بستری بود که کاربران می توانستند با استفاده از آن دسترسی سریعتری به مطالب آموزشی مربوط به زبان انگلیسی و سایر زبانها داشته باشند. پس از مدتی با گسترش حوزه فعالیت گروه آموزشی کاردوآنلاین تلاش شد که در خدمات ارائه شده توسط این گروه بازنگری گردد و برخی دیگر از حوزه های فعالیت نیز به وب سایت اضافه شدند. در ادامه قصد داریم در رابطه با فعالیت هایی که در وب سایت کاردوآنلاین و گروه آموزشی مربوطه ارائه می شوند، صحبت کنیم.

حضور در شبکه های اجتماعی

صفحه اینستاگرام

صفحه اینستاگرام وب سایت کاردوآنلاین با آدرس صفحه اینستاگرام مطالب آموزشی ارزشمندی را در خود جای داده است که علاقمندان می توانند به سادگی از آنها استفاده کنند. مطالبی مربوط به زبان انگلیسی و سایر زبان ها، آموزش گرامر، آموزش واژگان، بررسی نکات مربوط به یادگیری موثرتر زبان انگلیسی و بررسی آزمون های بین المللی در مطالب صفحه اینستاگرام وب سایت کاردوآنلاین قرار داده شده است.

کانال تلگرام

کانال تلگرام وب سایت کاردوآنلاین نیز با آدرس کانال تلگرام حاوی محتوای آموزشی بسیاری است که علاقمندان می توانند از آنها استفاده کنند. مطالبی در غالب فایل های صوتی، فایل های ویدیویی و فایل های pdf در کانال تلگرام کاردوآنلاین منتشر می شوند و به صورت رایگان در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد.

امیدواریم که گروه آموزشی وب سایت کاردوآنلاین که با رسالت ساده تر کردن روند یادگیری زبان های خارجی در حال ادامه دادن به فعالیت خود می باشد، بتواند با ارائه مطالب آموزشی متنوع شما را در یادگیری زبان انگلیسی و سایر زبان ها یاری کند.