0
09178169907 | 09336863931

درباره ما

گروه آموزشی کاردوآنلاین

گروه آموزش زبانهای خارجی کاردوآنلاین از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در بستر وب با انتشار مطالب آموزشی مربوط به زبان انگلیسی و سایر زبانها آغاز کرد. هدف اصلی ما در راه اندازی این وب سایت در ابتدا بازنشر منابع آموزشی زبان انگلیسی و سایر زبانها بود. در واقع وب سایت کاردوآنلاین بستری بود که کاربران می توانستند با استفاده از آن دسترسی سریعتری به مطالب آموزشی مربوط به زبان انگلیسی و سایر زبانها داشته باشند. پس از مدتی با گسترش حوزه فعالیت گروه آموزشی کاردوآنلاین تلاش شد که در خدمات ارائه شده توسط این گروه بازنگری گردد و برخی دیگر از حوزه های فعالیت نیز به وب سایت اضافه شدند. در ادامه قصد داریم در رابطه با فعالیت هایی که در وب سایت کاردوآنلاین و گروه آموزشی مربوطه ارائه می شوند، صحبت کنیم.

کلاس های آموزشی زبان انگلیسی و سایر زبان ها

یکی از فعالیت های که در وب سایت کاردوآنلاین و گروه آموزشی کاردوآنلاین انجام می شود، برگزاری کلاس‌های زبان انگلیسی و سایر زبان ها به صورت حضوری و آنلاین می‌باشد. کلاس های آموزشی وب سایت کاردوآنلاین با نظارت مستقیم استاد مرتضی گیتی و تیم مدرسین مجرب این گروه برگزار می گردد. کلاس های زبان انگلیسی در حوزه های مختلف از قبیل مکالمه، آزمون IELTS، آزمون TOFEL، آزمون GRE و آزمون Dolingo برگزار می شوند و البته کلاس های آموزشی تخصصی از قبیل دوره های TTC و غیره در دستور کار گروه کادوآنلاین قرار دارند. علاوه بر این، برگزاری کلاس های آموزشی سایر زبان ها از قبیل زبان فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی و چینی نیز در دستور کار گروه کاردوآنلاین قرار گرفته اند. برای اطلاع از شرایط مربوط به شرکت در کلاس ها می توانید از صفحه کلاس خصوصی تافل (TOEFL) در شیراز (حضوری و آنلاین) و کلاس خصوصی ایلتس (IELTS) در شیراز (حضوری و آنلاین) و کلاس خصوصی مکالمه و اسپیکینگ زبان انگلیسی در شیراز (حضوری و آنلاین) دیدن فرمایید. ضمنا به منظور مطالعه رزومه استاد مرتضی گیتی به عنوان مدرس ارشد گروه کاردوآنلاین و همچنین ناظر کلاس ها می توانید از رزومه استاد برجسته زبان انگلیسی و ایلتس و تافل مرتضی گیتی دیدن نمایید.

نمونه کلاس ها

نکات مربوط به برخی از کلاس های درس مدرسین وب سایت کاردوآنلاین نیز بر روی وب سایت قرار می گیرند تا علاقمندان بتوانند با دانلود کردن فایل های صوتی و فایل های پی دی اف مرتبط با آنها، مطالب جذاب و ارزشمندی را در رابطه با زبان انگلیسی و سایر زبان ها فرا بگیرند. برای دریافت مطالب مربوط به کلاس های آموزشی گروه کاردوآنلاین نیز می توانید از نمونه کلاس های آموزشی دیدن بفرمایید.

انتشار منابع آموزش زبان انگلیسی

یکی دیگر از حوزه های فعالیت وب سایت کاردوآنلاین، انتشار منابع آموزشی زبان انگلیسی و سایر زبان ها می-باشد.

در حال حاضر آرشیو محتواهای آموزشی زبان های خارجی وب سایت کاردوآنلاین در دسته بندی های مختلفی تنظیم گردیده است که افراد می توانند بسته به سلیقه و یا نیاز خود از آنها استفاده کنند. در آرشیو محتواهای آموزشی زبان های خارجی می توانید مطالب مربوط به این دسته بندی را دریافت نمایید. امکان دانلود بسیاری از این مطالب آموزشی به صورت کامل و یا دمو و همچنین خرید کامل آنها به صورت دانلود یا پستی برای شما فراهم گردیده است.

انتشار منابع آموزش سایر زبان ها

گردآوری و عرضه محتوای آموزشی سایر زبان ها از قبیل فرانسوی، اسپانیایی، روسی، آلمانی، ایتالیایی و … نیز جز سایر فعالیت های گروه آموزشی کاردوآنلاین می باشند. آرشیوهای بی نظیر زبان های خارجی که در وب-سایت کاردوآنلاین گردآوری می شوند، منحصرا در اختیار گروه کاردوآنلاین قرار دارند. این گونه از مطالب را نیز می توان برای استفاده خودخوان و یا برای تدریس در کلاس های درس مورد استفاده قرار داد. آرشیوهای سایر زبان ها نیز به صورت دسته بندی شده تنظیم گردیده اند تا افراد علاقه مند بتوانند از هر کدام بر مبنای نیاز خود استفاده کنند. امکان دانلود، خرید دانلودی و خرید پستی بسیاری از این مطالب به صورت جداگانه و یا در یک آرشیو کامل نیز در اختیار زبان آموزان قرار گرفته اند.

تولید محتواهای آموزشی زبان های خارجی

یکی دیگر از حوزه های فعالیت گروه آموزشی کاردوآنلاین، تولید محتواهای آموزشی برای زبان آموزانیست که می خواهند زبان را به صورت خودخوان فرا بگیرند. این دوره های آموزشی که از فایل های مختلف از قبیل فایل های صوتی، فایل های ویدیویی و فایل های پی دی اف تشکیل شده اند، می توانند نقش یک مکمل آموزشی را برای زبان آموزان علاقمند ایفا کنند.

دوره های ویدیویی

دوره های ویدیویی مختلفی تا به حال بر روی وب سایت کاردوآنلاین منتشر شدند که محصولی از مدرسین گروه آموزشی وب سایت کاردوآنلاین هستند. این دوره های ویدیویی می توانند به عنوان مکمل های آموزشی مناسبی، زبان آموزان را در روند یادگیری زبان های مختلف یاری کنند. دورهدوره آموزش کار کردن با دیکشنری Longman Dictionary of Contemporary English، مجموعه ویدئویی آموزش پیشرفته مهارت رایتینگ در زبان انگلیسی Coursera Advanced Writing و مجموعه ویدئویی آماده شدن برای آزمون ایلتس در پنج روز IELTS 5 Day Challenge از دوره هایی ویدیویی هستند که به تلاش گروه آموزشی کاردوآنلاین تنظیم شده و در اختیار شما قرار داده گرفته است.

دوره های صوتی

دوره های آموزشی دیگری نیز در غالب فایل های صوتی و فایل های پی دی اف مرتبط با آنها تنظیم گردیده اند تا زبان آموزان مختلف بتوانند به سادگی و با استفاده از دستگاه های موبایل خود از آنها استفاده کنند. این دوره های آموزشی نیز می توانند نقش موثری در یادگیری هرچه بهتر و سریعتر مفاهیم زبان انگلیسی و سایر زبان ها را ایفا کنند. دوره جامع چهل و پنج مکالمه داغ و بسیار جذاب زبان انگلیسی و سری آموزش رایگان مکالمات زبان انگلیسی سطح بندی شده دو مورد از این دوره ها به حساب می آیند، برخی از این دوره ها به صورت رایگان در اختیار زبان آموزان علاقمند قرار می گیرند و برخی از آنها نیز به صورت غیر رایگان بر روی وب سایت کاردوآنلاین منتشر شده اند. پادکست کادپاد پلاس یکی دیگر از محتواهای آموزشی است که به تلاش مدرسین گروه آموزشی کاردوآنلاین تنظیم گردیده است. در هر کدام از قسمت های پادکست کادپاد پلاس به بررسی مطالبی جذاب در رابطه با زبان انگلیسی پرداخته می شود. فایل های صوتی پادکست کادپاد پلاس و همچین فایل های pdf مربوط به هر قسمت به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.

حضور در شبکه های اجتماعی

صفحه اینستاگرام

صفحه اینستاگرام وب سایت کاردوآنلاین با آدرس صفحه اینستاگرام مطالب آموزشی ارزشمندی را در خود جای داده است که علاقمندان می توانند به سادگی از آنها استفاده کنند. مطالبی مربوط به زبان انگلیسی و سایر زبان ها، آموزش گرامر، آموزش واژگان، بررسی نکات مربوط به یادگیری موثرتر زبان انگلیسی و بررسی آزمون های بین المللی در مطالب صفحه اینستاگرام وب سایت کاردوآنلاین قرار داده شده است.

کانال تلگرام

کانال تلگرام وب سایت کاردوآنلاین نیز با آدرس کانال تلگرام حاوی محتوای آموزشی بسیاری است که علاقمندان می توانند از آنها استفاده کنند. مطالبی در غالب فایل های صوتی، فایل های ویدیویی و فایل های pdf در کانال تلگرام کاردوآنلاین منتشر می شوند و به صورت رایگان در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد.

امیدواریم که گروه آموزشی وب سایت کاردوآنلاین که با رسالت ساده تر کردن روند یادگیری زبان های خارجی در حال ادامه دادن به فعالیت خود می باشد، بتواند با ارائه مطالب آموزشی متنوع شما را در یادگیری زبان انگلیسی و سایر زبان ها یاری کند.