0
09178169907

کلاس خصوصی ایلتس (IELTS) در شیراز (حضوری و آنلاین)

 

کلاسهای خصوصی آمادگی آزمون ایلتس (IELTS) به صورت حضوری و آنلاین توسط استاد مرتضی گیتی برگزار می‌شوند. این دوره‌های آموزشی با استفاده از بهترین منابع آمادگی آزمون ایلتس (IELTS) به منظور کسب بالاترین نمره در آزمون برنامه ریزی می شوند.

 

همانطور که گفته شد مدرس دوره های آمادگی آزمون ایلتس (IELTS) که به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شوند استاد مرتضی گیتی می باشند. به منظور دیدن رزومه کامل ایشان می توانید از رزومه استاد برجسته زبان انگلیسی و ایلتس و تافل مرتضی گیتی اقدام کنید.

به منظور شرکت در کلاس خصوصی ایلتس (IELTS) که به صورت حضوری در شیراز و همچنین به صورت آنلاین برگزار می‌شود ابتدا نیاز به تعیین سطح دارید و پس از آن با توجه به نمره مورد نیاز و مدت زمان موجود، برنامه‌ ریزی کلاس شما هماهنگ می شود. کلاس ها اغلب دو و یا سه جلسه در هفته و در روز و ساعت مشخص برگزار می گردند.
هزینه کلاس ها را به صورت ۱۵ جلسه پیش پرداخت واریز خواهید کرد. قرارداد دوره آموزشی بین شما و استاد مرتضی گیتی منعقد می گردد و کلاس های شما آغاز خواهند شد.

 

گفتنی است که در تمامی کلاس ها از مطالب فروشگاه کاردوآنلاین استفاده می شود. علاوه بر این، محصولات آموزش زبان کاردوآنلاین با تخفیف در اختیار زبان آموزان عزیز جهت یادگیری بیشتر قرار می یگرد.