دوستان عزیز، در حال حاضر در اتصال به درگاه پرداخت دچار مشکل هستیم. لطفاً، به منظور ثبت سفارش، پرداخت و دریافت محصول مورد نظر با استفاده از دکمه واتس اپ قرار گرفته در قسمت پایین سمت چپ وبسایت با ما ارتباط بگیرید. با تشکر.

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان در شیراز

کلاس هایی که به صورت خصوصی و نیمه خصوصی از سمت گروه آموزشی کاردوآنلاین و تحت نظارت مستقیم استاد مرتضی گیتی برگزار می‌گردند آشنا کنیم. این دوره‌های آموزشی در حوزه‌های مختلفی از قبیل مکالمه زبان انگلیسی و آمادگی شرکت در آزمون های زبان انگلیسی برگزار می‌گردند که در ادامه به بررسی دقیق هر کدام از آنها خواهیم پرداخت.

کلاس مکالمه و Speaking زبان انگلیسی

در کلاس­های مکالمه و تقویت مهارت صحبت کردن به زبان انگلیسی شما می­توانید از تمامی پتانسیل خود، برای صحبت کردن به زبان انگلیسی استفاده کنید. بهره بردن از بهترین مطالب آموزشی و نوین­ترین متودهای آموزش زبان انگلیسی به همراه مکمل­های آموزشی کاملا تاثیرگذار، از منحصر به فردترین ویژگی­های این دوره های آموزشی به حساب می‌آیند. تجربه نشان داده است که زبان­آموزانی که در این دوره های آموزشی شرکت می‌کنند می‌توانند در کمترین زمان ممکن، بیشترین نتیجه را کسب کنند. استفاده کردن از دوره‌های کاملی از قبیل Speak Now و Spectrum و دیگر دوره­های آموزشی کامل که به منظور تقویت مهارت مکالمه و Speaking زبان آموزان ارائه گردیده اند به داوطلبین شرکت در این کلاس ها کمک می­کند تا بتوانند در کمترین زمان ممکن بیشترین بهره وری را تجربه نمایند. نکته بسیار مهم در رابطه با این کلاس‌ها این موضوع است که از بهترین و برترین مطالب آموزشی که بر روی وبسایت کاردوآنلاین منتشر شده‌اند به منظور موثرترین آموزش استفاده می‌شود. در این رابطه می توانید از:

TOEFL

کلاس شرکت در آزمون تافل

یکی دیگر از آزمون­های بین المللی که امروزه بسیاری از افراد قصد شرکت در آن را دارند، آزمون تافل می‌باشد. وب سایت کاردوآنلاین و گروه آموزشی آن، با ارائه و برگزاری کلاس‌های آموزشی شرکت در آزمون تافل سعی کرده است که زبان­آموزان متقاضی به شرکت در این آزمون را نیز یاری کند. در کلاس­های آمادگی آزمون تافل نیز از برترین و به­روزترین مطالب و منابع آموزشی برای به حداکثر رساندن به بهره­وری کلاس­ها استفاده می­شود. بسیاری از مطالبی که به صورت مکمل آموزشی در اختیار زبان آموزان قرار می­گیرند نیز کمک می‌کنند تا زبان آموز بتواند شانس خود برای حداکثر موفقیت را بیش از پیش تقویت کند. زبان­آموزانی که در این دوره­های آموزشی شرکت کردند توانسته­ اند در حداقل زمان بیشترین بهره وری را داشته باشند. در این رابطه می توانید از کلاس خصوصی تافل (TOEFL) در شیراز دیدن کنید.

DUOLINGO

کلاس شرکت در آزمون دولینگو

 یکی از آزمون هایی که امروزه در کنار آزمون آیلتس و تافل برای سنجش سطح توانمندی افراد در زبان انگلیسی مورد استفاده قرار می­گیرد، آزمون دولینگو می­باشد. در این آزمون نیز به روش‌های مختلف، مهارت های زبان انگلیسی شما از قبیل Speaking و Writing و Listening و حتی گرامر شما مورد ارزیابی دقیق قرار می‌گیرد. نتایج آزمون زبان انگلیسی دولینگو امروزه در بسیاری از دانشگاه­های کشور کانادا به رسمیت شناخته می‌شود و از این جهت بسیاری از افراد به جای شرکت در آزمون­های آیلتس و تافل تصمیم می­گیرند که در این آزمون شرکت کنند. وب­سایت کاردوآنلاین و گروه آموزشی آن نیز با ارائه کلاس­های آموزشی یادگیری مهارت­های ضروری برای شرکت در آزمون دولینگو سعی کرده است که زبان آموزان را در این حوزه یاری کند. زبان­آموزانی که در این دوره­های آموزشی شرکت کرده­اند، توانسته­اند با استفاده از بهترین مطالب آموزشی در کمترین زمان حداکثر بهره‌وری را تجربه کنند. در این رابطه می توانید از کلاس خصوصی دولینگو (Duolingo English Test) در شیراز دیدن کنید.

TTS

کلاس های تخصصی TTC

 مدرسین عزیزی که قصد مشغول شدن به تدریس و آموزش زبان انگلیسی را دارند و می‌خواهند در دوره­های تربیت معلم و یا Teachers Training Course که به صورت کوتاه به آن TTC نیز می­گویند شرکت کنند، می‌توانند از دوره­های آموزشی وب­سایت کاردوآنلاین استفاده نمایند. در این دوره­های آموزشی نیز از بهترین روش‌ها و به­روزترین متودهای آموزشی صحبت می‌شود و به صورت عملی فنون تدریس به داوطلبین آموزش داده خواهد شد. استفاده کردن از بهترین مطالب آموزشی که در وب­سایت کاردوآنلاین موجود می باشند به عنوان مکمل آموزشی نیز جزو یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد این کلاس‌ها به حساب می‌آیند.

کلاس های سایر آزمون‌ ها

سایر آزمون‌های زبان انگلیسی از قبیل FCE و CAE و CPE و یا حتی آزمون PET و PTE نیز جزو آن دسته از آزمون‌هایی هستند که امروزه برخی از افراد برای سنجش سطح توانمندی های خود در زبان انگلیسی نیازمند شرکت در آن ها می­باشند. وب­سایت کاردوآنلاین با ارائه کلاس­های خصوصی و نیمه خصوصی به منظور شرکت در هر کدام از این آزمون‌ها تلاش کرده است که زبان آموزان را در این حوزه نیز یاری کند. تجربه سال های متمادی ما نشان می دهد که افرادی که در این کلاس‌ها شرکت کرده اند توانسته اند موفقیت مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن کسب کنند.

PAGE

کلاس ­های سایر زبان­ ها

افرادی که به دنبال شرکت در آزمون های بین­المللی سایر زبان­ها از قبیل زبان فرانسوی و یا زبان آلمانی و یا حتی زبان ایتالیایی هستند نیز می‌توانند از دوره‌های آموزشی وب­سایت کاردوآنلاین استفاده کنند. علاوه بر این موضوع آن دسته از افرادی که به یادگیری زبان عمومی علاقه‌مند هستند و یا نیاز دارند که برای کسب و کار و یا مهاجرت، زبان­هایی از قبیل ترکی استانبولی، زبان چینی، زبان فرانسوی و غیره را فرا بگیرند نیز می‌توانند از دوره های آمادگی گروه کاردوانلاین در این رابطه استفاده کنند. برای این کلاس‌های آموزشی سعی کرده‌ایم که با ارائه بهترین مطالب آموزشی و استفاده کردن از برترین منابع شما عزیزان را در رسیدن به هدف مورد نظرتان یاری کنیم.

Leveling in English

تعیین سطح، مشاوره و شرکت در کلاس ها

 به منظور شرکت در کلاس های آموزشی وب­سایت آموزشی کاردوآنلاین نیاز به شرکت در آزمون تعیین سطح دارید. علاوه بر این موضوع پس از آزمون تعیین سطح، مشاوره ای رایگان را در رابطه با مسیرهای صحیح و اصولی رسیدن به هدفتان دریافت خواهید کرد. در نهایت به منظور شرکت در کلاس ها هماهنگی‌های لازم جهت تنظیم زمان و شروع ترم جدید کلاس شما ارائه خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه می توانید با شماره تماس ۰۹۱۷۸۱۶۹۹۰۷ ارتباط برقرار کنید.

داستان های موفقیت زبان آموزان